Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.11. 2019
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte a vydejte se s Lidlem do Itálie

17.06. - 23.06. 2019 | Aktuální soutěže
Lidl - italský týdenS jídlem roste chuť a s vyššími teplotami zase touha po nějaké letní dovolené. Proč obě věci nespojit a vypravit například do Itálie alespoň své chuťové buňky? Milovníci tradičních dezertů, delikátních šunek a aromatických sýrů mohou této nabídky využít již od pondělí 17. června. V Lidlu totiž startuje nejoblíbenější akční týden- italský.

Své znalosti si mohou otestovat i znalci těstovin. K dostání budou Tagliatelle, Spaghetti, Cannelloni, Lasagne, Fettuccine i Farfalle. K vykouzlení dovolenkové atmosféry přispěje široká nabídka italských vín, zmrzliny i italských předkrmů.

Komu se sbíhají sliny už jen při myšlence na italské delikatesy všeho druhu, může si je od pondělí 17. do neděle 23. června 2019, nebo vyprodání zásob zakoupit ve všech prodejnách Lidl. Nebo si o ně hned zasoutěžit.
Lidl - italský týden

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček italských delikates z Lidlu probíhá od pondělí 17. června do neděle 23. června 2019.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček italských delikates z Lidlu.Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. července na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Lidlu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !