Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.01. 2020
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o 3 hrnky, půlliltry nebo sportovní lahve s vlastní fotkou od HappyFoto!

22.07. - 28.07. 2019 | Aktuální soutěže
HAPPY FOTO

Tento týden věnovala ceny do naší soutěže společnost HappyFoto, největší česká zásilková fotoslužba.

HappyFoto Vám nejenže vyrobí fotografie různých formátů v prémiové kvalitě, ale z vašich fotografií dokáže vytvořit fotoknihy, fotopřání, blahopřání, fotokoláže, kalendáře, fotoplátna, textilie, dárky z keramiky nebo různé hry a praktické fotodárky.

Navíc má úplně nový sotfware, který vám umožní jakýkoli produkt začít vytvářet například na mobilu, pokračovat na počítači a objednat až po schválení hlavou rodiny z jakéhokoli jiného mobilu, tabletu či počítače. Mezitím se totiž vaše zakázka uloží v cloudu a můžete v ní kdykoli pokračovat tam, kde jste přestali.


Jak vytvořit fotoknihu nebo jiný fotodárek?

Je to velmi jednoduché, stačí se podívat na stránky www.happyfoto.cz a tam se vše dozvíte. Program je tak intuitivní, že ho dokáže ovládat i osmileté dítě!

nádoby na pití od HappyFoto

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 hrnky, půlliltry nebo sportovní lahve od HappyFoto probíhá od pondělí 22. července do neděle 28. července 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají vyhotovení nádoby na pití dle vlastního výběru na www.happyfoto.cz ZDARMA: hrnek, půllitr nebo sportovní lahev s vlastní fotkou.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. července  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Po ukončení soutěže budou výherci kontaktováni a vyrobí si nádobu na pití dle vlastního výběru s vlastní fotkou. 

Nápovědu najdete na stránkách HappyFoto
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !