Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.06. 2018
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o 3 vysoce přesné glukometry Contour Plus

17.07. - 23.07. 2017 | Aktuální soutěže
Že cukrovkou netrpíte a proto se Vás netýká? A jste si jistí, že byste její příznaky skutečně poznali?

Cukrovka hrozí všem. Nejen těm, kdo mají děděčnou zátěž, ale i těm, kdo se špatně stravují, mají nezdravou životosprávu, málo pohybu a spánku, hodně stresu, nebo trpí nadváhou. Postihnout může ale kohokoli a kdykoli. Aktuálně jí v České republice trpí již alarmujících 900 tisíc lidí a dle odborníků minimálně dalších 250 000 osob diabetem již trpí, ale neví o tom. Toto nenápadné onemocnění totiž zpočátku nebolí a dlouho tedy může zůstávat bez jakýchkoli projevů. Již v tu dobu ale páchá ve Vašem organismu
nenávratné škody. Jediná spolehlivá možnost,
jak toto onemocnění včas odhalit, je pravidelné měření glykémií (hladiny cukru v krvi).


Hlídej si zdraví - GlukometrDobře Vám k tomu poslouží například vysoce přesný a rychlý glukometr Contour Plus v hodnotě 500 Kč, který výsledky - přesností se rovnající úrovni laboratorních testů - zobrazí již do 5 sekund.
Měření pomocí produktu Contour Plus přináší ale i další významnou výhodu, kterou je úspora až 20 % testovacích proužků díky unikátní technologii Second Chance™ sampling – glukometr vás upozorní na nedostatečné naplnění testovacího proužku a umožní opětovné měření, čím uspoří proužek, který by byl u jiných produktů znehodnocen.

Více informací a pomůcek pro diabetiky naleznete a zakoupíte na www.hlidejsizdravi.cz
 

Edukativní kampaň s názvem Hlídej si zdraví vznikla v reakci na dlouhodobé monitorování potřeb lidí s diabetem a klade si za cíl přibližovat problematiku diabetu široké veřejnosti, zprostředkovat ucelené informace pro nově diagnostikované diabetiky a jejich blízké, zpřístupňovat diabetické pomůcky lidem, kteří na ně nemají od pojišťovny nárok, přinášet aktuality a novinky v léčbě a stát se praktickou každodenní pomůckou pro opravdové usnadnění života lidí s touto nemocí. Projekt vznikl za podpory diabetické divize distribuční a logistické společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., ve spolupráci s výrobcem pomůcek pro diabetiky, společností ASCENSIA DIABETES CARE (bývalý Bayer HealthCare Diabetes Care).

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 vysoce přesné glukometry Contour Plus v hodnotě 500 Kč probíhá od pondělí 17. července  do neděle 23. července 2017.Hlídej si zdraví
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají vysoce přesný glukometr Contour Plus v hodnotě 500 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. července 2017 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 26. srpna 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď naleznete na webu kampaně Hlídej si zdraví
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !