Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.11. 2017
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o 3 vysoce přesné glukometry Contour Plus

17.07. - 23.07. 2017 | Aktuální soutěže
Že cukrovkou netrpíte a proto se Vás netýká? A jste si jistí, že byste její příznaky skutečně poznali?

Cukrovka hrozí všem. Nejen těm, kdo mají děděčnou zátěž, ale i těm, kdo se špatně stravují, mají nezdravou životosprávu, málo pohybu a spánku, hodně stresu, nebo trpí nadváhou. Postihnout může ale kohokoli a kdykoli. Aktuálně jí v České republice trpí již alarmujících 900 tisíc lidí a dle odborníků minimálně dalších 250 000 osob diabetem již trpí, ale neví o tom. Toto nenápadné onemocnění totiž zpočátku nebolí a dlouho tedy může zůstávat bez jakýchkoli projevů. Již v tu dobu ale páchá ve Vašem organismu
nenávratné škody. Jediná spolehlivá možnost,
jak toto onemocnění včas odhalit, je pravidelné měření glykémií (hladiny cukru v krvi).


Hlídej si zdraví - GlukometrDobře Vám k tomu poslouží například vysoce přesný a rychlý glukometr Contour Plus v hodnotě 500 Kč, který výsledky - přesností se rovnající úrovni laboratorních testů - zobrazí již do 5 sekund.
Měření pomocí produktu Contour Plus přináší ale i další významnou výhodu, kterou je úspora až 20 % testovacích proužků díky unikátní technologii Second Chance™ sampling – glukometr vás upozorní na nedostatečné naplnění testovacího proužku a umožní opětovné měření, čím uspoří proužek, který by byl u jiných produktů znehodnocen.

Více informací a pomůcek pro diabetiky naleznete a zakoupíte na www.hlidejsizdravi.cz
 

Edukativní kampaň s názvem Hlídej si zdraví vznikla v reakci na dlouhodobé monitorování potřeb lidí s diabetem a klade si za cíl přibližovat problematiku diabetu široké veřejnosti, zprostředkovat ucelené informace pro nově diagnostikované diabetiky a jejich blízké, zpřístupňovat diabetické pomůcky lidem, kteří na ně nemají od pojišťovny nárok, přinášet aktuality a novinky v léčbě a stát se praktickou každodenní pomůckou pro opravdové usnadnění života lidí s touto nemocí. Projekt vznikl za podpory diabetické divize distribuční a logistické společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., ve spolupráci s výrobcem pomůcek pro diabetiky, společností ASCENSIA DIABETES CARE (bývalý Bayer HealthCare Diabetes Care).

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 vysoce přesné glukometry Contour Plus v hodnotě 500 Kč probíhá od pondělí 17. července  do neděle 23. července 2017.Hlídej si zdraví
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají vysoce přesný glukometr Contour Plus v hodnotě 500 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. července 2017 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 26. srpna 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď naleznete na webu kampaně Hlídej si zdraví
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !