Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.07. 2020
Dnes má svátek Drahoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o 4 balíčky od SAZKAmobilu

18.05. - 24.05. 2020 | Aktuální soutěže

SAZKAmobilHrát můžete o balíčky s powerbankou, magnetickým držákem na mobil do auta, baterkou, bloky, knížkou o sportu a dalšími drobnostmi.


SAZKAmobil je největší virtuální mobilní operátor v ČR, který nabízí předplacené mobilní služby s odměnami za dobití. Volejte a posílejte SMS za 1 Kč nebo využijte možnost 1 GB internetu zdarma. V nabídce však najdete i výhodné paušální tarify. Všechny jsou do 500 Kč a obsahují data! Navíc, pokud si nyní převedete své číslo od stávajícího operátora dostanete k vybraným tarifům každý měsíc, až do konce tohoto roku, dvojnásobnou porci dat. Zdarma tak získáte až 40 GB!

SAZKAmobilSAZKAmobil má více než 200 000 spokojených zákazníků a je největším virtuálním operátorem v ČR. Má velice dobrá hodnocení v oblasti péče o zákazníky, což dokazují samotné ohlasy od jeho zákazníků i umístění v žebříčku, sestavovaným společností KPMG, „Nejlepší zákaznická zkušenost“, kde se umístil jako jediný virtuální operátor.

Kompletní nabídku naleznete na  www.sazkamobil.cz


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky od SAZKAmobilu  probíhá od pondělí 18. května do 24. května 2020. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.výhry - SAZKamobil

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček od SAZKAmobilu.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. května 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách SAZKAmobilu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !