Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.03. 2019
Dnes má svátek Leona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o balíček kvalitních betaglukanů!

1.10. - 7.10. 2018 | Aktuální soutěže
doplněk stravy
Betaglukany


Množností, jak posilovat imunitu, je celá řada. Spolehlivými pomocníky jsou betaglukany, jejichž účinky jsou mimořádně důkladně studovány. Betaglukany jsou účinné zejména tehdy, pokud jsou správně izolovány a je jich dostatečné množství.

Opět je tady část roku, kdy musí obranyschopnost pracovat na plné obrátky. Základem pro její správnou funkci je pravidelné otužování, přiměřený pohyb a pestrá a vyvážená strava. Kromě toho ale pro sebe můžeme udělat ještě víc – například přidat kvalitní potravinový doplněk, který tělu doplní látky, které bychom prostřednictvím klasické stravy nepřijímali v dostatečném množství.

To platí i o betaglukanech, o které v důsledku průmyslového zpracování potravin přicházíme. Podle odborníků by dospělý člověk měl betaglukanů běžně přijímat 100-200 mg denně, při onemocnění se denní dávka může zvýšit na 500 mg. Nejlepších účinků přitom dosáhneme, budeme-li tyto látky konzumovat v dostatečném množství po celý rok.

doplněk stravy
Betaglukany
Betaglukany prokazatelně patří mezi nejúčinnější přírodní prostředky na podporu imunity, které máme k dispozici,“ uvádí prof. Dr. Václav Větvička, Ph.D. a dále vysvětluje: „Betaglukany aktivují makrofágy, buňky tvořící první obrannou linii organismu. Takto vybavené organismy následně vykazují mnohem silnější schopnost odolávat bakteriím a cizorodým látkám.“

Kvalitní doplněk stravy by měl obsahovat dostatečné množství látek, zároveň záleží na tom, jak byly získány. „Při izolaci betaglukanů nezáleží tolik na jejich původu, ale na čistotě, která by měla být miniminálně 70 %. Za izolaci nepovažujeme rozemletí potraviny. Z mých zkušeností mají nejlepší biologické účinky betaglukany získané z kvasnic,“ říká profesor Větvička.

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček kvalitních betaglukanů probíhá od pondělí 1. října do neděle 7. října.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček plný zdraví:

Betaglukanové doplňky stravy pro nastartování imunity i pro její dlouhodobější podporu. V každé tobolce přípravku Betaglukan FORTE je obsaženo 250 mg kvasničného betaglukanu s certifikovanou čistotou přes 70 % a také denní dávka vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vhodný zejména pro krátkodobé užívání. Betaglukan IMU se naopak doporučuje používat dlouhodobě, denní dávku pokryje jediná tobolka. Každá totiž obsahuje 200 mg čistého betaglukanu získaného z kvasnic. Kromě toho v něm nalezneme také inulin – rozpustnou vlákninu, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. října  2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 29. října 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách přípravku Betaglukan IMU
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !