Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o chytrý telefon Alcatel A3

1.01. - 7.01. 2018 | Aktuální soutěže

Alcatel
Alcatel A3 vás na první pohled zaujme metalickým rámečkem a sofistikovaným lesklým povrchem, který vytváří poutavé 3D efekty. Díky jasnému pětipalcovému IPS displeji s vysokým rozlišením, na kterém vše vypadá skvěle, ať se na něj díváte z jakéhokoli úhlu, se můžete pochlubit fotkami nebo videi v úžasně jemných detailech.


Alcatel A3Když je ale potřeba chránit soukromí, aplikace a fotografie můžete před zvědavýma očima snadno skrýt. Stačí vybrat prst, kterým nastavíte odemykání telefonu v privátním režimu. Telefon pak odemknete během okamžiku jediným dotykem prstu.

Chcete své oblíbené aplikace spouštět okamžitě? Stačí jeden dotek! Můžete si nastavit spouštění až pěti různých aplikací přímo z uzamčené obrazovky pomocí pěti různých otisků prstů. Dotykem ukazováčku tedy například spustíte svou oblíbenou sociální síť, prostředníčkem zase vyfotíte třeba selfie.


Pravidla soutěže:
Soutěž o chytrý telefon Alcatel A3 probíhá od pondělí 1. ledna do neděle 7. ledna.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož  REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá chytrý telefon Alcatel A3


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 2. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách telefonu Alcatel A3
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !