Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 25.02. 2018
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o Hydrofemin gel a tričko

6.11. - 12.11. 2017 | Aktuální soutěže
HydroFeminKaždou ženu občas trápí problémy s intimními partiemi. Co vlastně nepříjemné pocity jako je svědění, pálení či pocit suchosti způsobuje?

Může to být oslabená imunita, pohlavní styk s neznámým partnerem nebo rozkolísané hormony – po porodu, při kojení nebo v průběhu menopauzy, po absolvování chemoterapie a radioterapie. Také je ale mohou způsobit mnohem větší maličkosti jako je například nadměrná hygiena, používání parfémovaných sprchových gelů se zásaditým pH, nošení upnutých džín a nevhodného neprodyšného spodního prádla nebo příliš časté používání slipových vložek. Tyto zdánlivé banality přispívají vzniku mykoz a zánětů močových cest a jejich příznaků.

Změna návyků ve výše zmíněných oblastech může být řešením problémů s intimními partiemi stejně jako omezení cukru a bílé mouky. Někdy je však třeba sáhnout po jiném řešení a tím může být HYDROfemin vaginální gel, který je volně dostupný v lékarnách bez lékařského předpisu. Stačí ho používat jednou denně na noc či před pohlavním stykem.

HYDROfemin zmírňuje svědění, pálení, otok, zarudnutí, abnormální výtok, pocit napjaté tkáně nebo diskomfort při pohlavním styku.


Hydrofemin vaginální gel

Pravidla soutěže:
Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko probíhá od pondělí 6. listopadu do neděle 12. listopadu 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají HYDROfemin vaginální gel a tričko.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách přípravku HYDROfemin
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !