Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 30.11. 2020
Dnes má svátek Ondřej
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o kreativní balíčky od Creative World

16.10. - 22.10. 2017 | Aktuální soutěže
Creative World
Holešovický dům Creative World není zdaleka jen narozeninovým, ale zejména tvůrčím prostorem pro všechny generace, místem pro setkávání při zajímavých workshopech na nejrůznější témata, místem, které se mění podle ročních období, akcí a návštěvníků, a zejména místem, které přináší kvalitní kuchyni, kdy je jídlo tvořeno přímo před zákazníky v otevřeném bistru a kde ochutnáte dobroty od českých farmářů. Hudba, pohyb, taneční večery, DJs, tvorba, workshopy, jóga, v denních hodinách spoustu her a zábavy pro děti a mnoho dalšího, to vše ukrývá Narozeninový dům Creative World. Prostor je členěn do různých zákoutí ve stylech jako Alenka za zrcadlem, retro, Laurel a Hardy a další, ale když tam zrovna nenajdete své oblíbené téma pro vaši oslavu a zatoužíte třeba po komiksu, rádi vám vše přetvoříme!

Narozeninový dům Creative World nabízí spoustu tvorby,

 zábavy a dobrého jídla pro děti i dospělé


Narozeninový dům Creative WorldSpodní patro Creative World nabízí pro děti vodní radovánky a zejména rozsáhlou plochu pro tvorbu určenou všem generacím. Nechybí levandule Chodouňská, kterou si dosyta užijete v levandulovém altánku při tvorbě šperků ve spolupráci s Jabloneckou bižuterií. Než se však oddáte tvorbě šperků, musíte projít chodbou, která je královstvím zejména pro ženy a dívky s mnoha kostýmy k prodeji i zapůjčení a dalším oblečením z ČR či Indie. 
Narozeninový dům Creative World navazuje na park z roku 2015 na Zličíně (nyní přestěhován do Chodouně, kde dojde k přestavbě) a rovněž na dosavadní mobilní akce Creative World a Park Tři věže.

  • Celodenní česká i mezinárodní kuchyně v otevřeném pultovém bistru.
  • Obchod Holešovický dům Creative World nabízí řadu dekorací dle ročního období, ale i oblečení, šperky, BIO levanduli Chodouňskou, tvůrčí balíčky a mnoho dalšího.
  • Veškeré dekorace v rámci Creative World jsou k prodeji.
  • Creative World dlouhodobě spolupracuje s českými farmáři, přičemž také bistro i obchod nabízí farmářské suroviny.
  • Narozeninový dům je určen zejména pro pořádání akcí pro všechny generace, přes den nabízí kromě dobrého jídla a pití od prověřených dodavatelů aktivity pro rodiny s dětmi, spoustu tvorby, kde si každý vybere mezi mnoha připravenými balíčky i jednotlivými komponenty pro tvorbu dárků, doplňků a dekorací, pravidelně speciální akce.
  • Prostory lze pronajmout celé i částečně, program připravujeme na míru stejně jako narozeninové oslavy.


Pravidla soutěže:
Soutěž o kreativní balíčky od Creative World robíhá od pondělí 16. října 2017 do neděle 22. října 2017.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kreativní balíček domácího tvoření od Creative World.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. října a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.Creative WorldNápovědu hledejte na stránkách Creative World


Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !