Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o pravý zelený čaj Matcha Tea

1.01. - 7.01. 2018 | Aktuální soutěže
Matcha TeaV Japonsku se pravý zelený čaj nepije, ale jí. Čajový list rozemletý na prášek se rozšlehá ve vodě a celý zkonzumuje. Díky tomu získá vaše tělo až 10x více antioxidantů a živin, než kdybyste si dali šálek běžného zeleného čaje. Pokud tomu nevěříte, máte jedinečnou možnost se o tom sami přesvědčit!

Matcha je specifický druh zeleného čaje, který se vyznačuje zářivě zelenou barvou. Tu získává díky tomu, že se krátce před sklizní čajová pole zakrývají černou plachtou, která nepropouští světlo. Nedostatek slunečního svitu nutí listy čajovníku natahovat se za přirozeným zdrojem světla, který je nezbytný pro růst rostliny. Listy se tak začnou rozpínat do šířky, ale zároveň se ztenčují, díky čemuž se Matcha Teastávají měkčími a jejich zabarvení je znatelně zelenější.

A právě díky tomu je čaj matcha přirozeně výrazně zelený a obsahuje více antioxidantů než běžný zelený čaj – navíc pomáhá uklidnit mysl, zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť i náladu a podporuje schopnost Vašeho těla spalovat tuky až 4x rychleji než za normálního stavu.
Bio Matcha Tea Charger je originální balení, které obsahuje 15 porcí pravého zeleného čaje matcha a praktický šejkr pro snadnou a rychlou přípravu teplé i studené varianty čaje matcha.


Pravidla soutěže:
Soutěž o Bio Matcha Tea Charger probíhá od pondělí 1. ledna do neděle 7. ledna 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají praktické balení Bio Matcha Tea Charger.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 2. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Matcha Tea
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !