Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 05.08. 2020
Dnes má svátek Kristian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o vstupenky do největšího aquaparku ve střední Evropě Aquapalace Praha!

13.07. - 19.07. 2020 | Aktuální soutěže

Aquapalace Praha

Léto plné dobrodružství za každého počasí v Aquapalace Praha


Báječné propojení vodních atrakcí s virtuální realitou i nabitý animační program po celé prázdniny – to je léto v největším aquaparku ve střední Evropě. Tématem letošní prázdninové sezóny je divoké Pirátské léto!

Aquapalace PrahaVaše ratolesti se mohou stát pravými korzáry a vyzkoušet si závodění v pirátských kocábkách i sílu pirátské kotvy. Navíc nebudou chybět tanečky s animátory, jak jinak než v pirátském stylu a také poutavá laser show nad vodní hladinou! 

Zpestření čeká na ty, kdo se do Vodního světa vydají během prázdninových víkendů. Hned dvakrát dorazí oblíbená dívčí kapela Lollipopz (18. 7 a 22. 8.), chystají se také víkendy plné virtuální reality (15. 8.) anebo tradiční Letní Silvestr (31. 7.).

Mořské vlnobití i více než 20 skluzavek a tobogánů jsou pro návštěvníky k dispozici každý den. Adrenalinový zážitek nabízí i jedinečné propojení tobogánu MAGIC TUBE s virtuální realitou anebo novinka letoška – simulátor létání v podvodní VR AVATAR ZONE, který nabídne průlet nad horskými hřebeny.

Dobrodružství si návštěvníci užijí i při jízdě na nejdelší Divoké řece v České republice, která měří rekordních čtvrt kilometru. Odpočinek pak poskytne nově otevřený POOL BAR, kde si vychutnáte drinky přímo z bazénu anebo Korálový dóm, ve kterém lze poslouchat hudbu pod vodní hladinou.
aquapark Aquapalace Praha

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do aquaparku Aquapalace Praha probíhá od pondělí 13. července do 19. července 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 4 vstupenky (2 dospělý + 2 děti) do aquaparku Aquapalace Praha.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. července 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. srpna 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Aquapalace Praha
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !