Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.10. 2018
Dnes má svátek Havel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte s námi o Colafit s vitaminem C

1.01. - 7.01. 2018 | Aktuální soutěže

Colafit
Zima je v plném proudu a zimní radovánky si tak konečně můžeme užívat naplno. Aktivity jako lyžování, běžkování nebo bruslení ale zároveň dávají pořádně zabrat našemu pohybovému aparátu. Je proto vhodné udržovat ho v dobré kondici.

Významnou roli v tomto případě hraje kolagen, který tvoří základ pojivových tkání. V naší soutěži máte nyní možnost vyhrát doplněk stravy Colafit s vitaminem C z čistého a šetrně zpracovaného kolagenu.


Colafit s vitamínem CKolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Je tak nezbytný pro zdravý a silný pohybový aparát – a platí to dvojnásob, jestliže klouby a kosti pravidelně vystavujeme větší zátěži. Přispívá rovněž k posílení závěsného aparátu zubů, regeneraci podrážděných dásní, zpevnění vlasů a nehtů a může také zpomalit tvorbu vrásek. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje.

Ideálním prostředkem k doplnění kolagenu je doplněk stravy Colafit s vitaminem C. Jedná se o měkké, snadno stravitelné kostičky, v každé z nich je obsaženo 8 mg čistého kolagenu typu I, tedy nejrozšířenějšího ze všech typů kolagenu v organismu. V balení jsou také tablety s vitaminem C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky. 

Více informací najdete na www.colafit.cz


Pravidla soutěže:
Soutěž o Colafit s vitaminem C probíhá od pondělí 1. ledna 2018 do neděle 7. ledna 2018.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček a 60 tablet vitaminu C.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Colafitu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !