Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.07. 2020
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte s námi o dary přírody pro štíhlou linii

20.01. - 26.01. 2020 | Aktuální soutěže
Liftea Štíhlá linie Synefrin
Chcete letos dostát předsevzetí o krásné postavě? Nevejdete se po svátcích do oblíbených kalhot? Netěší vás pohled do zrcadla? Vaše úsilí spojené s tvarováním postavy podpoří řada přírodních látek. Jejich kombinaci přináší doplněk stravy Liftea Štíhlá linie Synefrin, který máme připravený pro 6 výherců této soutěže.

Přípravek vyniká jedinečným složením. Jak název napovídá, najdete v něm například méně známou látku synefrin. Ta se vyskytuje v oplodí pomerančovníku hořkého a se štíhlou linií úzce souvisí. Podporuje totiž jak metabolismus tuků, tak i kontrolu tělesné hmotnosti. Přírodních látek s těmito účinky je ve složení doplňku stravy Liftea Štíhlá linie Synefrin více. Jmenujme například garcii kambodžskou nebo semena paulinie nápojné, jež jsou známá spíše pod označením guarana. S krásnou postavou je spojován také bromelain, tedy enzym ze stopek ananasu. Ani ten proto ve složení přípravku nemůže chybět. Zapomenout bychom neměli ani na acai berry a zelený čaj, jemuž je připisována celá řada blahodárných účinků. V souvislosti s vyrýsovanou postavičkou je zajímavý například fakt, že přispívá k vylučování vody z těla a nechá tak vyniknout výsledky vaší dřiny ve fitku. Zároveň podporuje i udržení hladiny cholesterolu v krvi.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Liftea Štíhlá linie Synefrin
Pravidla soutěže:
Soutěž o Liftea Štíhlá linie Synefrin probíhá od pondělí 20. ledna  do neděle 26. ledna 2020. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

6 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá doplněk stravy Liftea Štíhlá linie Synefrin.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.Liftea Štíhlá linie Synefrin

Správnou odpověď i další informace
najdete na stránkách přípravku
pro štíhlou linii Liftea Štíhlá linie Synefrin

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !