Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.08. 2020
Dnes má svátek Zuzana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14 denní soutěž o 5 poukazů do Lidlu od sázkařského portálu BetArena.cz

12.08. - 25.08. 2019 | Aktuální soutěže
18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

BETarena

Partnerem naší velké 14 denní soutěže se stal sportovně-sázkařský portál BetArena.


Na jeho stránkách najdete ty nejaktuálnější informace, pikantnosti a zábavné novinky ze světa sportu a sportovního sázení. Naleznete zde nejen aktuální výsledky všech největších sportovních událostí a akcí, ale také zajímavé sázkařské tipy na jednotlivé zápasy, originální tipovací soutěže a také školu sázení, kterou jistě využijete při odpovědích na soutěžní otázky.

Tuto soutěž jsme pro vás připravili tak, abyste po jejím skončení měly přehled o bonusech českých sázkových kanceláří, které můžete získat úplně zdarma. Pokud se budete chtít pobavit, tak si můžete bez rizika prohry vsadit třeba na to, kdo vypadne v dalším díle taneční soutěže StarDance nebo kdo celkově vyhraje.

BetArenaPravidla soutěže:
14denní soutěž o poukazy do Lidlu od sázkařského portálu BetArena.cz  probíhá od pondělí 12. srpna do neděle 25. srpna.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá poukaz do Lidlu v hodnotě 500 Kč od sázkařského portálu BetArena.cz


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. srpna a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 20. září 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 25. srpna 2019.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách BetArena.cz nebo u svého manžela, přítele a nebo kamaráda, který alespoň malinko rozumí sportovnímu sázení.

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !