Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o balíky plné Deluxe pochoutek z Lidlu

9.12. - 22.12. 2019 | Aktuální soutěže

Deluxe od Lidlu

Plánujete o Vánocích pohostit svou
rodinu i přátele a nechcete přitom celé dny trávit jenom v kuchyni?

Deluxe - Makronky z LidluPomoc je jednoduchá. Stačí se nechat inspirovat předvánoční nabídkou v Lidlu. Vybrané delikatesy a speciality pod privátní značkou Deluxe najdete v akčním letáku. Každý týden se přitom můžete těšit na šunky s vysokým obsahem masa, kvalitní sýry, různé předkrmy, výběrové paštiky nebo již připravené chlazené dezerty a vysokoprocentní čokolády. Součástí nabídky jsou ale i likéry a pralinky v dárkovém balení, kterými můžete obdarovat své blízké pod stromečkem.

Pokud nevíte, co si ze široké nabídky vybrat a vyzkoušet, můžete to nechat na nás a vyhrát jeden z pěti balíků plných Deluxe dobrot.


Deluxe vánoce v LidluPravidla soutěže:
14denní soutěž o balíky plné Deluxe pochoutek z Lidlu probíhá od pondělí
9. prosince do neděle 22. prosince.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balík plný Deluxe pochoutek z Lidlu.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. prosince  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. prosince na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 22. prosince 2019.

Nápovědu najdete na stránkách LIDL.cz

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !