Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 08.12. 2019
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o originální české hračky pro nejmenší millaminis

8.04. - 21.04. 2019 | Aktuální soutěže
Krtek a autíčko

millaminis vyrábí zcela originální české hračky pro nejmenší


Myšlenka na vznik hraček millaminis se v hlavě Miloše Háby zrodila již před lety. Na základě dlouholetých zkušeností ze světa hračkářského průmyslu se snažil objevit produkt, který na trhu ještě chybí. Výrobek měl splňovat tři důležitá kritéria. Měl to být produkt orientovaný na malé děti, měl mít formu stavebnice a nabízet zajímavá koncepční prostředí.

Naše hračky jsou vyrobeny tak, aby se daly jednotlivé komponenty spojovat a průběžně doplňovat. Produkty rovněž zahrnují značnou variabilitu edukativních prvků, díky kterým se děti mohou naučit poznávat například zvířátka, barvy, tvary, dopravní značky nebo lidské profese a zároveň současně zlepšovat svou jemnou motoriku.

Výrobky millaminis vynikají několika benefity a vlastnostmi, které však v praxi nebylo zcela lehké skloubit:

  •     bezpečnost - měkký, pružný a bezpečný materiál
  •     zábava
  •     vzdělávání a didaktika - roste spolu s dítětem a rozvíjí dětskou jemnou motoriku
  •     interaktivita, kombinovatelnost
  •     vhodnost použití na suchu i ve vodě
hračky nejen do vody Millaminis


Pravidla soutěže:
14denní soutěž o originální české hračky pro nejmenší millaminis probíhá od pondělí 8. dubna  do neděle 21. dubna  2019.Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděl i všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


10 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá  originální české hračky pro nejmenší millaminis.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. dubna a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 20. května 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 14. dubna 2019.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách hraček  millaminis

14 soutěžních otázek se postupně zveřejňuje až v průběhu soutěže !!!

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !