Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.07. 2020
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o velikonoční barvy a dekorace OVO

23.03. - 5.04. 2020 | Aktuální soutěže

OVO - Moje Velikonoce
Barvení velikonočních vajec - od barev po smršťovací košilky


Moje VelikonoceDnes máme na výběr z celé řady metod a stylu barvení a dekorování vajec. Pokud chceme, můžeme stále využívat ryze přírodní metody barvení, zdobení voskem, slámou či drátkováním.

Můžeme ale zároveň vsadit na speciální velikonoční barvy OVO, ať už práškové, tabletové, tekuté či gelové, s možností rozpouštět je ve vodě s octem nebo jimi kreslit přímo na vejce, či si barvu nakapat do mikrotenových rukavic a uvařené vejce v nich promnout.

Připomenout si můžeme i legendu o Kristovi a dopřát si zlaté vejce za pomoci speciálních barev s efektem (např. OVO Zlatý třpyt), ale i perleťové, mramorové nebo stříbrné vejce, či tradiční barvu se stříbrným nádechem.

Pokud jsme milovníci tradic, můžeme za pomoci barev a obtisků vytvořit originální kraslice nebo vejce zdobená slámou. A aby toho nebylo málo, můžeme mít dokonce krásně dekorovaná vejce, a přitom si „nešpinit“ ruce i okolí od barev. Dnes již totiž seženeme takzvané smršťovací košilky různých designů, jako třeba krajky, patchworku, tradiční jarních oveček či kuřátek, ale i právě zmíněného drátkování (např. OVO Smršťovací košilka drátkování). Stačí je jen jednoduše navléknout na vejce, přelít horkou vodou a o vše ostatní se už smršťovací košilka a voda postarají samy. Následně je pak ještě můžeme doladit obarvením v tekuté či gelové barvě, která se bude barevně nejvíce pojit se stylem dané košilky.
OVO Velikonoce

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o velikonoční barvy a dekorace OVO probíhá od pondělí  23. března do neděle 5. dubna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá velikonoční barvy a dekorace OVO.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. dubna  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 9. dubna na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 5. dubna 2020.

Nápovědu najdete na stránkách OVO

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !