Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.10. 2019
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž se SAZKAmobilem o mobilní telefon Xiaomi Redmi, powerbanku, termohrníček a sluchátka

1.07. - 14.07. 2019 | Aktuální soutěže
SAZKmobil


SAZKAmobil je největší virtuální mobilní operátor v ČR, který nabízí předplacené mobilní služby s odměnami za dobití.

Volejte a posílejte SMS za 1 Kč nebo využijte možnost 1 GB internetu zdarma. V nabídce však najdete i výhodné paušální tarify s velkou porcí volných minut a dat. Navíc nyní při nákupu online nebo přes zákaznickou linku SIM karta s kreditem 150 Kč jen za cenu 75 Kč!

V současnosti má SAZKAmobil více než 200 000 spokojených zákazníků a je tak největším virtuálním operátorem v ČR. V roce 2018 se jako jediný virtuální operátor umístil v žebříčku Nejlepší zákaznická zkušenost, sestavovaným společností KPMG.

Více informací na www.sazkamobil.cz
SAZKAmobil

Pravidla soutěže:
14denní soutěž se SAZKAmobilem o mobilní telefon Xiaomi Redmi probíhá od pondělí 1. července do neděle 14. července.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděl i všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


8 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá výhru dle pořadí:

 1. místo: mobilní telefon Xiaomi Redmi 6A 16GB LTE ve zlaté barvě
2.-8. místo: powerbanka, termohrníček nebo sluchátka a nebo další doplňkové výhry

SAZKAmobil

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. července a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 15. srpna 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 14. července 2019.


Odpověď na soutěžní otázky a více informací najdete stránkách SAZKAmobil


Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !