Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.10. 2019
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhraj 3x karton inkontinenčních vložek Depend Active-Fit Normal Duopack

8.07. - 14.07. 2019 | Aktuální soutěže
inkontinenční vložky Depend Active - fit

Nežádoucí únik moči se může objevit u kohokoliv z nás v jakémkoliv věku. Není to nic příjemného. Inkontinence dokáže člověka srazit na kolena. Sebevědomí prudce klesá a člověk se začne vyhýbat společnosti. Největším strašákem je obava, že se stane trapas na veřejnosti.

Těmto obavám lze předejít jednoduše tak, že budete používat speciální inkontinenční pomůcky. V případě lehkého úniku moči to jsou inkontinenční vložky. Široký sortiment inkontinenčních pomůcek objevíte v eshopu se zdravotnickými pomůckami www.dentimedshop.cz. Pomohou vám s výběrem a zboží zašlou diskrétně zabalené.

Novinka – Duopack dámských vložek Depend Active-Fit


Dámské inkontinenční vložky vhodné pro velmi slabý únik moči. Depend Active-Fit Normal Vám zajistí dokonalou ochranu při zvládání běžných každodenních, ale i náročnějších sportovních aktivit. Dentimed shop
Ultra tenké savé jádro s technologií FlexLocTM výborně pohlcuje vlhkost a nežádoucí zápach. Křidélka lépe chrání po stranách a pomáhají lépe udržet vložku ve spodním prádle. Vložky jsou jednotlivě balené pro jednoduché, hygienické a diskrétní použití.

•    Ultra tenké savé jádro
•    Rychlé pohlcování tekutin
•    Neutralizace nežádoucího zápachu
•    Velmi jemná vnější vrstva
•    Anatomický tvar


Pravidla soutěže:
Soutěž o karton inkontinenčních vložek Depend Active-Fit Normal Duopack probíhá od pondělí 8. července do neděle 14. července 2019. 
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají karton inkontinenčních vložek Depend Active-Fit Normal Duopack.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. července  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července na adresu uvedenou u nás v registraci.Dentimedshop

 
                    Nápovědu najdete na stránkách 
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky