Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 08.08. 2020
Dnes má svátek Soběslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhraj tričko a vstupenku na nejstylovější dámskou jízdu Justwoman by Reebok

15.06. - 20.06. 2019 | Aktuální soutěže
Justwoman by Reebok
   

Justwoman by ReebokJustwoman by Reebok

Dámská jízda roku zaplaví

     v sobotu 22. června Střelecký ostrov!
 


Je to tu. Po úspěšném tažení na Slovensku zavítá sportovní a společenská událost i do Prahy. O co jde? V sobotu 22. června 2019 se budete moci stát součástí nejstylovější dámské jízdy s názvem Justwoman by Reebok.

Cílem je vytvořit silnou komunitu žen, které se vzájemně podporují, inspirují a směřují za stejným cílem – cítit se krásně a být fit. Přidejte se i vy!

Zažijete den plný zábavy, pozitivní energie a ještě si spolu se svými kamarádkami zasportujete. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a množství atrakcí určených jen a jen pro ženy. Svou účastí navíc podpoříte i Ligu proti rakovině.

Justwoman by Reebok


Pravidla soutěže:
Soutěž o 2 vstupenky na nejstylovější dámskou jízdu Justwoman by Reebok a trička Reebok probíhá od soboty 15. června do pátku 21. června 2019.   

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

11 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá výhru dle pořadí:

  1. místo: tričko Reebok a 2 vstupenky na dámskou jízdu Justwoman by Reebok
2.-11. místo: tričko Reebok


Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. července 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci. Výherce hlavní výhry bude kontaktován emailem v den ukončení soutěže.

Nápovědu najdete na stránkách Justwoman by Reebok
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !