Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 16.12. 2019
Dnes má svátek Albína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhraj tričko a vstupenku na nejstylovější dámskou jízdu Justwoman by Reebok

15.06. - 20.06. 2019 | Aktuální soutěže
Justwoman by Reebok
   

Justwoman by ReebokJustwoman by Reebok

Dámská jízda roku zaplaví

     v sobotu 22. června Střelecký ostrov!
 


Je to tu. Po úspěšném tažení na Slovensku zavítá sportovní a společenská událost i do Prahy. O co jde? V sobotu 22. června 2019 se budete moci stát součástí nejstylovější dámské jízdy s názvem Justwoman by Reebok.

Cílem je vytvořit silnou komunitu žen, které se vzájemně podporují, inspirují a směřují za stejným cílem – cítit se krásně a být fit. Přidejte se i vy!

Zažijete den plný zábavy, pozitivní energie a ještě si spolu se svými kamarádkami zasportujete. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program a množství atrakcí určených jen a jen pro ženy. Svou účastí navíc podpoříte i Ligu proti rakovině.

Justwoman by Reebok


Pravidla soutěže:
Soutěž o 2 vstupenky na nejstylovější dámskou jízdu Justwoman by Reebok a trička Reebok probíhá od soboty 15. června do pátku 21. června 2019.   

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

11 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá výhru dle pořadí:

  1. místo: tričko Reebok a 2 vstupenky na dámskou jízdu Justwoman by Reebok
2.-11. místo: tričko Reebok


Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. července 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci. Výherce hlavní výhry bude kontaktován emailem v den ukončení soutěže.

Nápovědu najdete na stránkách Justwoman by Reebok
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !