Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte 1,2 kg přírodního sladidla Čekankový sirup Originál

3.08. - 9.08. 2020 | Aktuální soutěže

4slim











Máte rádi sladké a zároveň zdravý životní styl? V tom případě by ve vašem jídelníčku rozhodně neměl chybět čekankový sirup!

Čekankový sirup Originál je mimořádně zajímavé přírodní sladidlo. Vyrábí se pomocí patentované technologie z kořene čekanky, bohatého na inulin, zdraví prospěšnou vlákninu. Dokáže plně nahradit slazení cukrem, má velmi nízký glykemický index a výrazně méně kalorií než cukr. Je ideální pro diabetiky, osoby s nadváhou, ale i pro malé děti a osoby zajímající se o zdravý životní styl. Čekankový sirup Originál

Čekankový sirup obsahuje až o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií ve srovnání s jinými přírodními sladidly, jako jsou med či javorový sirup, je proto skvělým pomocníkem při redukční dietě. Svojí konzistencí je navíc schopen částečně nahradit pokrmový tuk.

„Čekankový sirup s inulinem doporučuji jako sladidlo pro lidi trpící obezitou či osoby s nadváhou, protože vláknina vyvolává pocit sytosti, takže přirozeně omezí chuť k jídlu a současně uspokojí chuť na sladké. Díky sladivosti sirupu, která se vyrovná medu, tak můžeme „šetřit“ jednoduchými sacharidy s vysokým glykemickým indexem, jimiž se obvykle sladí,“ doplňuje Ivan Mach, odborník na výživu. A protože má hodnotu glykemického indexu menšího než pět, je vhodný také pro pacienty s diabetem. Díky vysokému obsahu inulinu – vlákniny navíc zlepšuje funkci střev, čímž může pozitivně ovlivňovat imunitní systém, neboť střeva jsou díky milionům prospěšných bakterií pro imunitu klíčovým orgánem.


Pravidla soutěže:
Soutěž o přírodní sladidlo Čekankový sirup Originál probíhá od pondělí 3. srpna do 9.srpna.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá velké balení 1,2 kg přírodního sladidla Čekankový sirup Originál.

čekanka

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. srpna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 1. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď a zároveň velké množství inspirace najdete na webu 4slim

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !