Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 29.11. 2020
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte 3x speciální ústní vodu Pythie Bio Plus

19.10. - 25.10. 2020 | Aktuální soutěže

Imunita začíná v ústech! Nepodceňte správnou ústní mikroflóru


Zdraví a imunita jsou slova, která hlavně v posledních dnech slýcháme stále častěji. Neustále k nám proudí informace, jak je potřeba chránit zdraví nás a našeho okolí a posilovat imunitu. A tak si nakupujeme ve zvýšené míře ovoce a zeleninu, připravujeme vitamínové bomby v podobě nejrůznějších zeleninových smoothie a rozšiřujeme svoji lékárničku o nové dávky různých vitamínů a doplňků stravy. To je vše v pořádku, přesto ale zapomínáme na jednu základní věc. Tou je imunita jako taková a místo, kde začíná. Ve skutečnosti totiž není imunita jen nějaký abstraktní pojem nebo jakási ochranná slupka okolo našeho těla, ale má přesný bod, kde začíná. A tím jsou ústa, konkrétně dutina ústní a nosohltan. Právě přes ústa a nos se do našeho těla může dodávat celá řada škodlivin a pochopitelně i původců onemocnění. Pokud tedy chceme imunitu budovat skutečně kvalitně, je třeba začít od pomyslného písmene A, kterým jsou právě ústa.


Chytrá Houba
Podpořte proto imunitu v místech, kde začíná v dutině ústní a nosohltanu a vytvořte si správný ústní mikrobiom za pomoci takzvané chytré houby neboli látky Pythium oligrandum. Tu nalezneme například ve speciální ústní vodě Bio Plus určené k výplachu a kloktání a můžeme tak účinně vyřešit nejen správný stav chrupu, dásní a dechu, ale i celkovou podporu imunity.

Vyhrajte 3x speciální ústní vodu Pythie Bio Plus, v podobě šumivých tablet, založenou právě na účincích chytré houby.

PYTHIE BIO PLUS - ÚSTNÍ VODOU K IMUNITĚ A ZDRAVÍ CELÉHO ORGANISMU

Podpořte v aktuálním náročném čase svoji imunitu a budujte zdraví celého organismu přímo od míst, kde začíná – od úst a dutiny ústní. Vybavte se speciální ústní vodou Pythie Bio Plus od českého výrobce B.A.R.D., která je založena na blahodárných účincích chytré houby. Ústní voda Pythie Bio Plus je vhodná při sklonu k zánětům a bolestem dásní, parodontóze, tvorbě aftů nebo zápachu z úst, ale také výrazně podporuje naši imunitu. Díky účinkům chytré houby neboli pythium oligrandum napomáhá proti původcům onemocnění přímo v našich ústech, dutině ústní a nosohltanu a pomáhá vytvářet zdravý ústní mikrobiom a množit prospěšné bakterie nezbytné pro zdravou ústní mikroflóru. Právě dutina ústní je totiž vstupní branou všech virů a bakterií do našeho těla, proto je správná ústní mikroflóra a prospěšné bakterie základem zdraví celého organismu. Přípravek Pythie Bio Plus má podobu šumivých tablet, které ve spojení se 100 – 200 ml vlažné vody vytvoří ceněnou ústní vodu určenou k výplachu a kloktání. Ústní vodu je vhodné užívat vždy večer, po vyčištění zubů, kdy už následně nejíme ani nepijeme a přípravek může 100 % působit v místech, kde je třeba. V případě, že jej užijeme během dne je vhodné minimálně 20 – 30 minut po výplachu úst nic nekonzumovat. Zabojujte proti nemocem a podpořte svoji imunitu hned na jejím počátku.
Chytrá Houba

Pravidla soutěže:
Soutěž o ústní vody Pythie Bio Plus probíhá od pondělí 19. října do 25. října 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají speciální ústní vodu Pythie Bio Plus, v podobě šumivých tablet, založenou právě na účincích chytré houby.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. října 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Chytré houby
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !