Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.11. 2019
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte 5x balíček dobrot z Biopekárny Zemanka

24.06. - 30.06. 2019 | Aktuální soutěže
Biopekárna Zemanka
Jídelníček 21. století je plný bílé rafinované mouky. Ta, jak jistě víte, obsahuje lepek, který pro tělo představuje zátěž. Díky šlechtění plodin navíc v daleko vyšších koncentracích než dříve.

Je vám také lépe bez lepku?

Zaměřte se na výrobky z pohankové, kukuřičné nebo rýžové mouky a namiřte si pro ně na eshop Biopekárny Zemanka. Budete mít možnost si vybrat z mnoha slaných a sladkých produktů. Ty bezlepkové se poznají podle znaku přeškrtnutého pšeničného klasu na obalu. Jde mimo jiné o čirokové bio sušenky s kakaem nebo kokosem, bio krekry s rozmarýnem, olivovým olejem nebo příchutí pizza, pohankové hrudky s čokoládou, čočkové hrudky nebo bio kokosky.

Všechny produkty jsou pečené nejen s láskou, ale i odpovědně. Biopekárna Zemanka využívá pouze produkty ekologického zemědělství a uctívá principy Zero Waste. I proto nově dodává i do bezobalových prodejen, mimo jiné také na e-shop Košík.cz.
Biopekárna Zemanka


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky dobrot z Biopekárny Zemanka probíhá od pondělí 24. června do neděle 30. června 2019.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček dobrot z Biopekárny Zemanka.Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. července  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července na adresu uvedenou u nás v registraci.

Potřebujete nápovědu? Dojděte si pro ni na sebu Biopekárny Zemanka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !