Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte kouzelné hrnečky NUK a udělejte dětem z pití zábavu!

10.08. - 16.08. 2020 | Aktuální soutěže

hrníček NUK


Během užívání si všech dobrodružství, které léto nabízí, nezapomínejte také na správný pitný režim. Pokud vaše děťátko odmítá pít samo pravidelně, máme pro vás skvělý tip!

Zasoutěžte si o hrnečky Magic Cup a Mini Magic Cup, ze kterých děťátko může pít ze všech stran, stejně jako dospělák! To umožní 360° pitný okraj a silikonový disk, díky kterému nápoj z hrnečku nevyteče. Navíc má hrneček speciální zúžený tvar – ideální pro malé dětské ručičky.
hrníčky NUK Magic Cup
Model pro děti od 6 měsíců Mini Magic Cup má zase ergonomicky tvarovaná držátka pro ještě snadnější držení. Podpořte pitný režim dítěte hrou, která ho bude bavit!


Pravidla soutěže:
Soutěž o kouzelné hrnečky NUK probíhá od pondělí 10. srpna do 16.srpna 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, se mohou těšit na produkty značky NUK v hodnotě 1 000 Kč.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. srpna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a další informace naleznete na stránkách NUK
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !