Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.07. 2020
Dnes má svátek Prokop
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte nejtenčí dětské plenky na trhu MAGICS

17.02. - 23.02. 2020 | Aktuální soutěže
dětské plenky MAGICS

Dětské pleny MAGICS řady Flexidry, Easysoft a Pants se pyšní titulem "nejtenčí plenka na trhu", a přitom vynikají svou zvýšenou savostí díky nové technologii Drylock (magickými kanálky).
Plenky jsou velice praktické, pohodlné a na dotyk velice příjemné - zaručují lepší pohyb a zároveň vyšší ochranu proti protečení
Inovativní technologie přispívá i k úsporám zdrojů - při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál - při výrobě se klade velký důraz na životní prostředí.
Pleny mají bezlepidlové jádro a díky své kompaktnosti se šetří i balící materiál. Dětské pleny MAGICS si maminky velmi rychle oblíbily.
dětské pleny MAGICS

Pravidla soutěže:
Soutěž o dětské pleny MAGICS probíhá od pondělí 17. února  do neděle 23. února.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jedno balení dětských plen MAGICS dle vlastního výběru.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. února 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a více informací najdete na stránkách dětských plen MAGICS
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !