Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.02. 2019
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte poukazy na nákup brýlí do GrandOptical!

11.12. - 17.12. 2017 | Aktuální soutěže

GrandOptical


poukazy do Grand Optical
Vyhrajte praktický dárek, který můžete věnovat pod stromeček – poukázku do GrandOptical. Dárkový šek v hodnotě 500 Kč, který lze použít na nákup dioptrických či slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo doplňkového sortimentu. Výhodou je, že šek mají dobu platnosti 1 rok ode dne jejich zakoupení a můžete je uplatnit na kterékoliv prodejně GrandOptical.

GrandOptical nabízí kromě široké nabídky kvalitních dioptrických a slunečních brýlí také řadu výhod, kvůli kterým se vašim blízkým vyplatí do některé z 58 prodejen zajít.

Více informací získáte na www.grandOptical.cz nebo v kterékoli z prodejně.

vánoční poukazy v Grand Optical

Pravidla soutěže:
Soutěž o poukazy na nákup brýlí do GrandOptical probíhá od pondělí 11. prosince 2017 do neděle 17. prosince 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup brýlí v GrandOptical.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. ledna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách GrandOptical
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !