Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 05.08. 2020
Dnes má svátek Kristian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte to nejlepší pro pohodu maminky i miminka

6.07. - 12.07. 2020 | Aktuální soutěže
GS Mamavit

Těhotenství je v životě ženy jedinečným a radostným obdobím. Klade na ni však zvýšené psychické i fyzické nároky, včetně dostatečné potřeby živin, vitaminů a minerálů. Ať už miminko teprve plánujete, jste v očekávání, nebo již maminkou jste a kojíte, vždy je potřeba dbát na správnou výživu. Ideálním doplňkem je GS Mamavit Prefolin + DHA, který byl vyvinut s odborníky z Ústavu pro matku a dítě v Praze-Podolí.

GS Mamavit Prefolin + DHAV kategorii multivitaminových přípravků pro těhotné a kojící ženy patří GS Mamavit Prefolin + DHA k těm nejbohatším. Kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů, včetně jódu, vápníku, železa, hořčíku a zinku je obohacená také o Omega-3 a zejména o kyselinu listovou v přirozené formě, doporučovanou Světovou zdravotnickou organizací WHO.  Dostatečný denní příjem kyseliny listové je zvláště důležitý během těhotenství, jak pro maminku, tak i pro rostoucí miminko. Je známé, že nízká hladina kyseliny listové představuje rizikový faktor pro vývoj neurální trubice u rostoucího plodu.

GS Mamavit Prefolin + DHA přispívá ke správnému vývoji a růstu miminka, funkci jeho imunitního systému i normálnímu početí.
Díky speciální DHA MMV Technology se kapsle nerozpouští v kyselém prostředí žaludku, ale až v tenkém střevě. Díky tomu se do organismu dostane vše potřebné bez vedlejších nepříjemných vlastností, včetně běžné rybí pachuti Omega-3. GS Mamavit navíc neobsahuje umělá barviva a konzervační látky a je vhodný i pro diabetičky.


Pravidla soutěže:
Soutěž o multivitaminový přípravek pro těhotné a kojící ženy patří GS Mamavit Prefolin + DHA probíhá od pondělí 6. července do 12. července 2020.   
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají multivitaminový přípravek pro těhotné a kojící ženy GS Mamavit Prefolin + DHA.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. července 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách GS Mamavit
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !