Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 01.12. 2020
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte velké trojbalení L.O.L. Surprise! Confetti Pop

16.11. - 22.11. 2020 | Aktuální soutěže
L.O.L. Surprise Confetti PopVyhrajte s blížícím se Adventem dokonalý dárek pro všechny malé holčičky, jedinečnou sérií panenek L.O.L. Surprise! Confetti Pop ve velkém trojbalení.

Holčičky v každé ze tří koulí L.O.L. Surprise! naleznou 9 unikátních překvapení, sběratelský plátek, barevné konfety a především panenku, která mění barvu například po napití nebo vykoupání v ledové vodě. L.O.L. Surprise! Confetti Pop

Série celkem obsahuje 4 druhy balení jako jsou Glamstronaut, Showbaby, Beatnik Babe, Waves, zahrnujících celkem 12 různých panenek. To, jakou panenku holčička získá je také z velké části zahaleno tajemstvím. V jedné ze tří koulí balení je totiž panenka, který je znázorněna na obalu, ale další dvě jsou pak pro dítě naprostým překvapením.

Dopřejte nejen během Vánoc svým holčičkám nekonečnou porci zábavy a překvapení a obdarujte díky velkému trojbalení L.O.L. Surprise! Confetti Pop třeba hned několik holčiček v rodině, které mezi sebou mohou panenky libovolně měnit a užít si s nimi nespočet her.


Pravidla soutěže:
Soutěž o L.O.L. Surprise! Confetti Pop! probíhá od pondělí 16. listopadu do 22. listopadu 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají velké trojbalení L.O.L. Surprise! Confetti Pop!.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 12. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách L.O.L. Surprise!
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !