Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zahrajte si o mix cereálních tyčinek FIT

10.08. - 16.08. 2020 | Aktuální soutěže
cereální tyčinky FIT

V LÉTĚ FIT A VE FORMĚ


Co by Vám nemělo chybět v žádném letním zavazadle, bez ohledu na to, zda se chystáte k moři, na hory nebo třeba jen na sobotní výlet? Zdravá a vyvážená svačinka! Taková, která vás nabije postupně se uvolňující energií, místo "rychlých cukrů", nabízí vlákninu
a kvalitní sušené ovoce a cereální složku. Řeč je o českých tyčinkách značky FIT, které na trh již déle než 25 let přináší společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Portolio Fit nabízí několik druhů müsli tyčinek, které si vychutnají malí i velcí. Nezapomnělo se na děti, aktivní sportovce, vyznavače bio trendu ani celiaky. Každý totiž může mlsat Fit. Uniknout by vám neměl nejnovější přírůstek do rodiny FIT, který Vás nabije tolik potřebnou energií - tyčinka Fit Smoothie s kofeinem, čokoládou, lískovými oříšky a extraktem ze zeleného čaje.

Tyčinka má vysoký podíl zdraví prospěšné vlákniny, je přirozeně bezlepková
a neobsahuje palmový tuk. Zaujme vás neotřelou chutí, která kombinuje tradiční složky
v podobě oříšků a kvalitní čokolády s povzbuzujícím extraktem ze zeleného čaje. Dostatek energie na všechny letní výzvy vám poskytne i přidaný kofein. Tyčinku tak oceníte například při dlouhém řízení nebo po náročné túře, kdy Vám dochází síly.
tyčinky FIT
Pravidla soutěže:
Soutěž o mix cereálních tyčinek FIT  probíhá od pondělí 10. srpna do 16.srpna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá mix cereálních tyčinek FITVyhodnocení soutěže proběhne dne 17. srpna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !