Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.03. 2019
Dnes má svátek Emanuel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zapojte se do soutěže o 5 dárkových balíčků müsli tyčinek Fit

11.06. - 17.06. 2018 | Aktuální soutěže

tyčinky Fit
Müsli tyčinky značky Fit jsou již déle než čtvrtstoletí oblíbenou stálicí českého trhu. Nabízejí se v široké paletě příchutí ve variantě bez polevy, s kakaovou nebo jogurtovou polevou. Aktuálně můžete ochutnat dvě nové ovocné příchutě – Fit müsli ananasovou a Fit müsli černá jeřabina. Připraví Vám nejen zajímavý chuťový zážitek, ale překvapí Vás i dalšími benefity.

musli tyčinky FITAnanas je vynikajícím zdrojem vitamínu C, je skvělým antioxidantem, má vysoký obsah vlákniny a blahodárně působí na trávení. Černá jeřabina obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek a vitamínů. Příznivě působí na detoxikaci, pozitivně ovlivňuje krevní tlak a cholesterol, navíc je účinná i proti stresu.

Tyčinky Fit müsli navíc mají také vysoký obsah vlákniny, která je nezbytně nutná pro správné fungování organismu. Díky kvalitním surovinám, jako je sušené ovoce, pšeničné
a ovesné vločky, semínka i oříšky, jsou dokonalým zdrojem pomalu se uvolňující energie. Jsou tedy vhodnou svačinou pro děti a dospělé, včetně aktivních sportovců. Nezapomeňte mít jednu z nich vždy po ruce – v přihrádce v autě, batůžku na výlet i dětské aktovce.

Pravidla soutěže:
Soutěž o 5 dárkových balíčků müsli tyčinek Fit probíhá od pondělí 11. června 2018
do neděle 17. června. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá lákavý dárkový balíček müsli tyčinek Fit s výběrem příchutí, včetně dvou nových.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. července 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !