Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 28.10. 2020
Dnes má svátek státní svátek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zasoutěžte si s námi o jeden ze 4 mopů Vileda

12.10. - 18.10. 2020 | Aktuální soutěže
Představa úklidem ztraceného odpoledne není nikomu zvlášť příjemná. Obzvlášť na podzim, kdy si přineseme z venku do bytu bláto nebo listy, je to však potřeba víc než kdykoliv jindy. Žijeme však v moderní době, kdy nám práci mohou usnadnit pomocníci, kteří jsou pro tuto činnost přímo stvořeni. Zasoutěžte si s námi o jeden ze 4 mopů Vileda a úklid bude pro vás hračka.

VILEDA TURBO

Set Turbo je přeborníkem v péči o všechny typy tvrdých podlah. Je to kombinace třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Jedinečná hlavice Turbo mopu je tvořená ze dvou druhů třásní – které si poradí s mastnotou, prachem ale i s odolnými nečistotami a přitom nepoškrábe vaší podlahu. Díky kbelíku se šlapacím pedálem se při úklidu nemusíte ohýbat a tak šetříte vaše záda. 

ULTRAMAT TURBO

Set Ultramat Turbo je ideálním společníkem pro ty, kdo nechtějí strávit drhnutím podlahy celý den. Jedná se o plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem, jenž vám jednoduše a efektivně díky rotačnímu systému vyždímá mop bez jakékoli námahy. Navíc díky unikátnímu tvaru ždímače zabraňuje vystříknutí vody.

1.2 SPRAY MAX MOP

ULTRAMAT XL TURBO

Tato sestava usnadňuje, urychluje a zefektivňuje úklid všech typů tvrdých podlah. Speciální návlek mycí hlavice obsahuje 2 druhy vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe uklidí i zaschlé nečistoty. Navíc obsažená mikrovlákna odstraní 99 % bakterií z vaší podlahy jen za pomocí vody! A protože je rozměr hlavice oproti standardnímu Ultramatu Turbo o 20 % větší, s úklidem podlahy budete dříve hotovi. Samozřejmostí je taky kbelík, se šlapacím pedálem pro snadné ždímaní mopu, které zanechá vaše ruce čisté.

1.2 SPRAY MAX MOP

Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu.
Vileda TURBOPravidla soutěže:
Soutěž o jeden ze 4 mopů Vileda probíhá od pondělí 12. října do 18. října 2020.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají  jeden z výše popsaných mopů Vileda pro snadný úklid.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. října 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Vileda
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky