Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.08. 2020
Dnes má svátek Roman
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 16. týden

13. 04. 2020 | Televizní tipy
Pojďte s Prima ZOOM prozkoumávat neznámé končiny, tajemství vesmíru i zákoutí historie. U nás si vyberete ze široké nabídky dokumentů všeho druhu!

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 16. týden:


13. 4. 22.00 – Obnažený vesmír I (Mimozemské světy)

Seriál Obnažený vesmír zkoumá nejhlubší tajemství kosmu a odhaluje světy, jaké jsme ještě nikdy neviděli. Díky okouzlujícím digitálním záběrům odkrývá jednu vrstvu záhady za druhou a obnažuje největší divy vesmíru. Každá epizoda se zabývá vesmírnými misemi a experimenty a sleduje odborníky, kteří stojí na prahu jedinečných objevů. Obnažený vesmír odhaluje bouřlivá moře magmatu i proudy energie, které vyzařují černé díry. Nenechte si ujít fantastickou podívanou o vědeckých objevech, jež hrají nečekanou roli v definici našeho vlastního místa ve vesmíru.

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 16. týden15. 4. 21.00 – Tajný život krav (Samuřin svět)

Většina z nás si myslí, že o kravách víme všechno: postávají na polích. Přežvykují trávu, co chvíli zabučí a samozřejmě dávají mléko. Jsou typickým symbolem zemědělství a venkovské krajiny, někteří je dokonce vidí jako symbol klidu a míru. Jenže krávy jsou mnohem víc než jen to. Všeobecně jsou brány jako mírumilovné, pokojné a trošičku hloupé. Ovšem to je chyba. Protože každá kráva má svou vlastní osobnost. Krávy jsou citlivé, umí se učit nové věci a jsou vcelku společensky založené. A taky se umí docela dobře bránit. Snímek je vyšperkovaný okouzlujícími záběry pořízenými z nečekaných úhlů a zábavným, neobvyklým a vzrušujícím způsobem odhaluje poněkud nečekané momenty ze života krav.

19. 4. 22.00 – DC-3: Stroj, který změnil svět

U příležitosti slavných výročí Dne D a berlínské blokády přilétá fascinující příběh o letounu DC-3, který se stal nejen nejúspěšnějším na světě, ale také legendou hned několika válek. V průběhu desetiletí bylo sestrojeno úctyhodných 16 tisíc strojů. Během druhé světové války se DC-3 stala klíčovým předpokladem každého úspěšného tažení. Ale dnes se zdá, že z Baslerovy továrny ve městě Oshkosh nedaleko Chicaga se stal pouhý hřbitov letadel. Několik letounů DC-3 tady bylo ponecháno svému osudu v neutěšeném, zřejmě neopravitelném stavu. Jenže zdání klame! Za 45 tisíc hodin práce se osmdesáti zaměstnancům podaří stlouct, sešroubovat a vyvrtat jeden z vraků do podoby moderního letadla. DC-3 je zkrátka jediné letadlo světa, které se dá zcela opravit i po 80 letech služby, a potom může létat dalších 50 nebo i více let.

Unikátní dokumenty uvidíte každý den
od 20:00 – 24:00 hodin na Prima Zoom!


Zdroj, foto: Prima ZOOM

Vendula Flassig Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !