Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 29.09. 2020
Dnes má svátek Michal
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Založit firmu nebo se nechat zaměstnat?

11. 07. 2020 | Technika
-Komerční sdělení-

Otázkou výše se zabývalo mnoho z nás, někdo firmu založil a vzkvétá mu, někomu naopak ne, takový je život... Ten, kdo nechce být podřízen zaměstnavateli a chce si vše dělat po svém, má tak jedinou šanci „prubnout to“ a začít podnikat hned teď.


Prodej s.r.o. je věc dnes už běžná, ale stále mnoho lidí si neuvědomuje, jak jednoduchá „operace“ to je. Jsou tací, kterým v hlavě klíčí podnikatelský plán, ale bojí se o pohodlí zaměstnaneckého poměru a mají strach do toho „říznout“. Pak jsou tu lidé, kteří chodí s hlavou v oblacích - umělci, kteří něco tvoří a střet s úřadem je pro ně věc děsivá. Pro všechny je tu možnost, jak si rychle založit firmu bez upoceného čela. Někomu ale úplně vyhovuje zaměstnanecký poměr a jistoty z něj plynoucí. Je to na každém z nás.

Prodej s.r.o.řed třiceti a více lety byla představa mít svůj vlastní byznys vskutku sci-fi, dnes je dennodenní skutečností. Pro vás jako pro člověka, který se rozhoduje, je důležitá hlavně odvaha. A právě když jste mladí, tak trochu riskujete, nejprve máte touhu zkusit to, co se nabízí, nevázat se. Nejdřív vidět svět a pak založit firmu. Mladí nadšenci často naráží na nedostatek znalostí nebo zkušeností. Se založením firmy vám pomohou odborníci z firmy Companies. Musíte jen vědět, zda chcete zakládat společnost s ručením omezeným vlastními silami, nechat si firmu založit na klíč nebo si koupit ready made společnost. Díky ready made s.r.o. ušetříte spoustu času, jelikož společnost získáte hned. Jestliže na ni nemáte žádné specifické požadavky nebo naopak potřebujete například starší firmu s historií, může být koupě ready made s.r.o. tipem právě pro vás. Ušetříte tím spoustu času i starostí.

Hodně podnikatelů nepotřebuje žádnou fyzickou kancelář. Nečekaná pandemie koronaviru nám ukázala, že se ve spoustě odvětví dá fungovat i na dálku. Ten, kdo si zařídí virtuální sídlo firmy, ušetří za pronájem. Virtuální sídlo je tedy další ze služeb, s nimiž se podnikatelé obracejí na odborníky.

Tenhle článek byl věnován těm, kdo váhají a mají strach jít s vlastní kůží na trh. Rada pro vás: Obraťte se na přátele a známé, kterým popište váš podnikatelský plán a zkuste se poradit. Pusťte se konečně do vlastního podnikání a založte si firmu. 😀


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !