Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka

22. 09. 2014 | Televizní tipy
Také se tomu říká sexuální harašení... Premiéra nového televizního seriálu Život a doba soudce A.K. ze soudního prostředí je tu s 4. dílem.  

Look at her – mrkni na ni! Tak prý američtí vojáci po válce volali na hezké české holky, odtud Luketka. Simona Knitlová ze 4. dílu seriálu Život a doba soudce A.K., mladá, atraktivní, vynervovaná, žaluje své spolupracovníky i firmu, z níž byla potupně vyhozena, pro sexuální ohrožení na pracovišti a následnou diskriminaci kvůli pohlaví. Na jedné straně žalující oběť, na druhé označení viníci, slušní, bezúhonní muži. Zpočátku to vypadá banálně, slečna přehání, ale postupně nabere případ obrátky.

Život a doba soudce A.K. – 4. díl - LuketkaZdánlivě nevinné se stává krutě obtížným, žaloba je čím dál emotivnější, původně ledabyle suverénní obhajoba obviněných se mění v křečovitou, nevkusnou, nepochopitelně nízkou. Je jasné, že nešlo jen o sex mezi kolegy a kolegyní, ale především o moc, o sociální ponížení člověka. Adamovo soukromé pátrání po anonymním mailu ho dovede do Vsetína, ale tajemství stále pokračuje. Pokračuje i napětí v jeho vlastní rodině mezi otcem a matkou a Adam obtížně hledá cestu, jak se k tomu jako syn postavit. Jeho samota, odhalovaná v rozhovorech s psycholožkou, je očividná, ale něco se v ní mění – je čím dál méně klientem.

Do své atraktivní terapeutky nevidí. Ale to všechno je nic vedle rozhodnutí o pravdě pro Luketku ze 4. dílu seriálu Život a doba soudce A.K., které na něj čeká a od kterého nemůže uhnout, protože je soudce.

Ve 4. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. hrají: D. Švehlík, D. Kolářová, J. Bartoška, M. Daniel, J. Čvančarová, K. Hádek, K. Melíšková, J. Dulava a další. Scénář Z. Zapletal. Kamera P. Koblovský. Režie: B. Sláma, R. Sedláček a R. Špaček

4. díl seriálu Život a doba soudce A.K. můžete sledovat 22. 9. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Pavla Černá

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka:

Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
Život a doba soudce A.K. – 4. díl - Luketka
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !