Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

13. komnata Kamily Nývltové

23. 11. 2022 | Televizní tipy
Zpěvačka a herečka, která se stala známou díky účinkování v pěvecké soutěži, se musela stejně jako celá její rodina vyrovnat s tím, že její sestra je těžce mentálně postižená a potřebuje soustavnou péči. Režie I. Bareš
(Premiéra)

Kamila Nývltová je česká zpěvačka, která působí na hudební scéně u nás i v zahraničí. Známá se stala účinkováním v pěvecké soutěži X Factor. Na svém kontě má čtyři sólová CD.

V roce 2020 vystoupila jako sólistka na pražském koncertě slavného japonského hudebního skladatele Joe Hisaishiho.

V rámci evropského turné americké skupiny Two Steps From Hell LIVE 2022 byla sólistkou po boku světových skladatelů Thomase Bergersena a Nicka Phoenixe.

Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín a Divadla Broadway. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida, Kleopatra, Dracula, Angelika a v mnoha dalších. Kamila úspěšně působí v showbyznysu.

Málokdo ale tuší, jak těžkou osobní zkušenost prožila. O jejím příběhu nic netuší ani mnozí blízcí kolegové z divadla. Měla mladší sestřičku, která zůstala mentálně ve věku 3 měsíců. Víc jak 18 let o ni rodina pečovala.

Kamile se posmívaly spolužáci, že mají doma „mentála“. Postižená sestra před pár lety zemřela, pro rodinu to bylo sice jistým způsobem vysvobození, ale i rána. Museli to ustát a jen díky soudržnosti a tomu, že Kamila má ještě bratra, vše zvládli.


Pořad 13. komnata Kamily Nývltové můžete sledovat 23.11. 2022

od 21:45 na ČT1!!

A opakování 25.11., 27.11. a 29.11.!Zdroj, foto: Česká Televize


Shelly
Chytrá Žena

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 13. komnata Kamily Nývltové:

13. komnata Kamily Nývltové
13. komnata Kamily Nývltové
13. komnata Kamily Nývltové
13. komnata Kamily Nývltové
13. komnata Kamily Nývltové
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !