5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.02. 2024
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Bailando – tančím pro tebe – Jak vše bude probíhat

11. 04. 2007 | Novinky

Již za několik dní vypukne na Nově velkolepá show Bailando – tančím pro tebe. Jak bude tato taneční show probíhat a jaká jsou pravidla se dozvíte v tomto článku.


V show Bailando – tančím pro tebe se proti sobě tancem utká osm párů složených ze známých osobností a vybraných soutěžících, kteří se přihlásili, aby svým blízkým splnili jejich velké sny. Prostřednictvím show Bailando – tančím pro tebe se pokusí protančit až do finále.


Bailando - tančím pro tebe

Vítězi show Bailando – tančím pro tebe se tak podaří splnit sen svému nejbližšímu. A jaké sny jejich nejbližší mají a jaké páry se show Bailando vlastně zúčastní? To si můžete přečíst v článku Bailando – tančím pro tebe – taneční páry a jejich životní sny.


Informace o velkolepé show Bailando – tančím pro tebe čtěte v článku Bailando – Tančím pro tebe – velkolepá taneční show na Nově..Pravidla show Bailando – Tančím pro tebe

Každý týden se v přímém přenosu utkají taneční páry složené z obyčejného člověka se snem a spolubojovníka - tedy známé osobnosti. Každý pár má určeného choreografa, který je s ním po celou dobu soutěže. Ten určuje tempo tréninků i choreografii. Choreografové si také pro svůj pár vylosují píseň, na kterou budou jeho svěřenci tančit. Vybrané jsou ty nejznámější hity a skladby.


Bailando - tančím pro tebe

V každém kole zatančí každá dvojice dva různé tance. Diváci se mohou těšit jak na standardní (waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep), latinskoamerické (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive), tak i na další tance (salsa, disco, hip-hop atd.)


Základní informace

8 epizod
- 6 kol, 1 velké finále a 1 speciál


8 párů - Každý pár je složený z obyčejného člověka a celebrity.


Porota - Čtyřčlenná, složená ze známých osobností a tanečních odborníků


Už v prvním díle, kde se představí všech osm párů, určí porota dva nejslabší. Hodnotí se ve stupnici od 1 do 10, ale jeden hlas jednoho porotce zůstane vždy tajný! Vědět o něm budou jen diváci. Dva nejslabší páry se pak ve druhém kole utkají v tzv. DUELU.


Bailando - tančím pro tebe

To, který z nich v soutěži zůstane, nakonec určí diváci svým hlasováním. Celý týden budou mít na to, aby posílali hlasy těm, kteří jsou jim bližší. V každém dalším kole odchází jeden pár. Ve finále pak zůstávají tři páry soutěžících.Harmonogram vysílání

Připravili jsme pro vás k nahlédnutí harmonogram vysílání Bailando - tančím pro tebe. Pojďme se tedy podívat na to, co je na programu...20.4.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 1.kolo soutěže

27.4.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 2.kolo soutěže

04.5.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 3.kolo soutěže

11.5.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 4.kolo soutěže

18.5.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 5.kolo soutěže

25.5.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - 6.kolo soutěže

01.6.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - Velké Finále

08.6.2007 - pátek 20:00 - Bailando-tančím pro tebe - SpeciálZUZI
Chytrá Žena.cz
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tanec a pekné kostými...krása
Obrázek uživatelky
profil
je to krásne a šmrncovné
Obrázek uživatelky
profil
Také mě to bavilo...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
to hezký program,ráda jsem se na to dívala
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles