Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rekonstrukce

Rekonstrukce zdevastovaného secesního bytu

Rekonstrukce zdevastovaného secesního bytu
23. 05. 2013 Rekonstrukce
Řešený Interiér bytu se nachází v obytném podkroví, které vzniklo při rozsáhlé rekonstrukci zdevastovaného secesního objektu. Byt je velice příjemně dispozičně řešen jako mezonetové 2+kk s terasou  …více»

Abyste se v létě doma neupekli!

Abyste se v létě doma neupekli!
15. 05. 2013 Rekonstrukce
Léto se blíží a vy přemýšlíte, jak se doma vyhnout úmornému vedru? Klimatizace sice dokáže interiér příjemně zchladit, ale při jejím použití musíte počítat se zvýšenými náklady za elektřinu. Pokud  …více»

Osamělá žena rekonstruuje byt

Osamělá žena rekonstruuje byt
15. 01. 2012 Rekonstrukce
Po 27 letech manželství jsem se rozvedla a byla nucena vyřešit bytovou otázku. V rámci majetkového vyrovnání jsem získala dvoupokojový byt v paneláku. Protože byt byl sice na hezkém místě,  …více»

Obkládání dlaždicemi krok za krokem

Obkládání dlaždicemi krok za krokem
4. 10. 2011 Rekonstrukce
Pustili jste se do rekonstrukce koupelny? Co všechno budete potřebovat pro obkládání koupelny dlaždicemi? A jak taková rekonstrukce probíhá? To vše a ještě více se dočtete v tomto článku. Ale teď již  …více»

Správná volba barvy a způsoby pokládání obkladů

Správná volba barvy a způsoby pokládání obkladů
2. 10. 2011 Rekonstrukce
První pravidlo při volbě správné barvy zní: barva obkladů by měla ladit s barvami, které v místnosti převládají. Věnujte proto pozornost stěnám, oknům a dveřím, včetně sanity. Malé místnosti vypadají  …více»
 

Světlo skrz krásná nová okna

Světlo skrz krásná nová okna
1. 09. 2011 Rekonstrukce
Okna jsou naším spojením se světem, jsou to oči našeho domu, kterými vidíme ven a kolemjdoucí zase k nám. Neměli bychom tedy právě o naše okna pečovat? Nejsou vizitkou toho, jak žijeme? Působením  …více»

Tmel – specialista na první pomoc

Tmel – specialista na první pomoc
30. 08. 2011 Rekonstrukce
Tmel upotřebíte všude tam, kde vznikají praskliny v povrchu nebo mezery mezi dvěma materiály. Právě tyto trhliny takzvaně „zatmelíme“, čili vyplníme tmelem, který z popraskaného povrchu znovu vytvoří  …více»

Izolace venkovní fasády krok za krokem

Izolace venkovní fasády krok za krokem
28. 08. 2011 Rekonstrukce
Důkladné zateplení fasády je prvním krokem ke snížení nákladů za topení. V domě se pak lépe a déle udrží teplo a kohoutek u topení už nebudete muset otevírat nikdy na plno. Tento nákupní seznam  …více»

Zateplujeme fasádu

Zateplujeme fasádu
26. 08. 2011 Rekonstrukce
Zhrozili jste se, když vám přišlo vyúčtování za energie? Právě na vytápění se dá nejvíce ušetřit, a to až polovinu nákladů! Prvním krokem k účtům s nižšími ciframi může být třeba důkladné zateplení  …více»

Nátěr fasády krok za krokem

Nátěr fasády krok za krokem
24. 08. 2011 Rekonstrukce
Při opravě a nátěru omšelé fasády je třeba postupovat důkladně a nevynechat žádný důležitý krok. Náš nákupní seznam obsahuje veškerý materiál, nářadí i techniku, kterou budete pro úspěšnou opravu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !