Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Česko na grilu - 7. díl: Proč nikdo nevypadl a jak oslnily porotu flambované dezerty?

10. 05. 2024 | Televizní tipy
V 7. díle pořadu Česko na grilu mělo dojít k odchodu další dvojice. Jenže:  Proč nikdo ze soutěžních dvojic nevypadl? A jak umění soutěžících ohodnotil obávaný kat Zdeněk Pohlreich?  

Rozstřel, ze kterého nikdo nevystřelil


Grilovat se dá v každém počasí. To dokáže Jana s Romanem, David s Vierou a Dominika s Denisou. Během rozstřelu, kterého se účastní, se totiž spustí průtrž mračen. Jak podotkne Tom Zástěra, je to jako grilování v deštném pralese. Soutěžící si nestěžují na grily, ale na mokrou pracovní plochu.

Česko na grilu - 7. díl: Proč nikdo nevypadl a jak oslnily porotu flambované dezerty?„Motivace dělá neuvěřitelné věci, ten déšť všichni ignorují,“ ohodnotí situaci Zdeněk Pohlreich. Přes snahy všech nepovedený kaiserschmarn i další překážky nakonec nikdo nevypadne.

Po naservírování pokrmů nakonec oba porotci potvrdí, že vše bylo srovnatelné kvality, takže není možné rozhodnout, kdo by měl soutěž opustit. Jak palačinky Suzette, tak nočky se švestkami, ale i trhanec na druhý pokus osloví nejtajnější chuťové pohárky porotců. Porotci ocení to, že David s Vierou nevzdali svou snahu a zadělali na těsto podruhé.

Vzhledem k okolnostem, za kterých soutěžící dezerty dělali, nakonec porotci rozhodnou, že si všichni zaslouží být v soutěži i nadále. Chuť palačinky od Romana a Jany ohodnotí jako fantastickou. Kaseirnschmarn ohodnotí porotci jako skvělý – vzhledem k okolnostem. Což nečeká ani David.

Denisa a Dominika si vybraly dezert, který byl k časovému limitu hraniční. A riziko se nemusí vyplatit. Přesto se holkám zadařilo. „Dneska si nikdo nezaslouží opustit soutěž,“ dodá šéf. „Holky se zaslouženě můžou připojit k ostatním.“ Celý díl byl velmi infarktový. Ale tolerance poroty definitivně končí a supersituace se už do konce pořadu nebude opakovat.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !