Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.07. 2024
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Česko na grilu: Don má svaly, jiný čáry. Jak se do hry zapojí rybí kosti a proč Rita vytočí Zdeňka?

13. 04. 2024 | Televizní tipy
Už v tuto sobotu si budou muset soutěžící pohrát s úkolem pro všechny stejným a přesto jiným. Jak se bude dařit soutěžícím poprat se se surovinou, kterou zpracovává a konzumuje málokdo, protože zkrátka – nemáme moře? Dívejte se.

Je tu další sobota a s ní i čtvrtý díl rodinné show Česko na grilu. Komu se bude dařit tentokrát a kdo se bude muset se soutěží rozloučit? Don hned na počátku soutěžního klání zaujme svým oblečením, které jako by stále mizelo. Snaží se Don oslnit Patricii a získat tak nějaké body?

Česko na grilu: Don má svaly, jiný čáry. Jak se do hry zapojí rybí kosti a proč Rita vytočí Zdeňka?Pokud tomu tak je, zapomněl, že právě Patricie nehlasuje. Martin Svatek připomene, že stále jde o kuchařskou soutěž, a Zdeněk Pohlreich vysvětlí, že ho Don s..re, už jen ho vidí. Asi to bude tím, že jeden má svaly, druhý čáry. Jsou ale svaly pro grilování nezbytnou ingrediencí?

Jaké bude hlavní téma? Různé varianty téhož. Ryby. Kdo se bude ze svého výběru radovat, kdo bude naštvaný a kdo to bude mít nejrizikovější? „Davide a Viero, to, co máte v krabici, by vám mohlo ublížit,“ se smrtelně váznou tváří varuje soutěžní dvojici Zdeněk před ropušnicí.

Denisa a Dominika najdou ve svém boxu maličkosti. „ Na ryby raději chodíme do restaurací než je lovit a připravovat, tohle ale půjde,“ věří si nad boxem plným sardinek holky. Jana a Roman najdou rybu hamači. Česky baby tuňáka. Vědí, co s ním?

Martin s Jirku si vylosují rybu svatého Petra. Nebo černého Petra? „Porveme se s tím, uděláme to jemně, voňavě, aby i Zdeněk byl spokojenej,“ věří si kluci. Danny má problém s rybami. Jak si poradí s mořským vlkem? „Je to výzva, která mohla dopadnou ještě hůř.“

Jaké ryby si vyberou ostatní dvojice? A existuje vůbec tolik druhů? Jak budou jejich výtvory chutnat rybářům, kteří budou hodnotit snahu soutěžících o nejlepší přípravu ryby? Kdo nakonec doplave do rozstřelu a koho šupinka pro štěstí nakonec zachrání?


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !