Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 02.03. 2021
Dnes má svátek Anežka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Další SudokuCup se blíží

11. 06. 2010 | Sudoku

Prestižní online turnaj v sudoku opět očekává účast světových špiček v sudoku. Autorem zadání je srbský reprezentant Nikola Živanovič. Turnaj, ve kterém se luští zadání připravené nejlepšími luštiteli světa, je otevřený všem: stačí si vyzvednout heslo, vytisknout PDF zadání, a luštit a odesílat výsedky. Pravidelně se na něm utkají nejlepší světoví hráči v sudoku.


Minulého kola SudokuCupu, které připravil dvounásobný mistr světa Thomas Snyder (USA), se zúčastnilo 500 luštitelů. Zvítězil Jan Mrozowski z Polska, a o několik týdnů později i získal titul mistra světa v sudoku ve Philadelphii.


sudoku-cupNáročnost a konkurence je tradičně vysoká, ale pokud máte rádi výzvy, určitě si stáhněte ukázkové úlohy a soutěžte s těmi nejlepšími. Soutěž začíná 20.6., kdy bude na stránkách sudokucup.com registrovaným přístupné heslo, s kterým mohou otevřít PDF se soutěžním zadáním.


SudokuCup.com je mezinárdně uznávaným turnajem v sudoku, který je dostupný v 8 jazycích. Organizuje jej Karel Tesař a brněnský sudoku-klub "Kabrňáci".


Zdroj: Sudokuonline.cz


Zdeničkaa
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
super hra
Obrázek uživatelky
profil
na to sa necítim, ale obdivujem
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles