Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Dopřejte si jedinečný luxus - originální diamantový šperk

4. 06. 2008 | Pro ženy
Co se vám vybaví, když se řekne diamant? Šperk, po kterém toužíte? Ozdoba, kterou koupíte vaší přítelkyni? Broušený nerost, který má obrovskou hodnotu? Nebo snad něco, o čem vůbec nepřemýšlíte? Ať už vás při vyslovení magického slova diamant napadne cokoliv, o diamantovém šperku můžete přemýšlet určitě jako o originálním luxusním dárku.

Použití diamantů jako daru není mezi obyvateli České republiky příliš běžné. Diamanty lze přitom využít jako luxusní, nádherné, originální a především hodnotné dary v rámci různých příležitostí jako jsou rodinné oslavy, zásnuby, výročí, svatby, narození dítěte apod.  

diamantový šperk„Více přístupnou možnost, jak investovat část svých prostředků do diamantů a ještě k tomu využít kouzlo jejich krásy, představují diamantové šperky,“ říká Přemysl Synek, ředitel společnosti Diamonds International Corporation. „Diamantové šperky jsou stále více dostupnější širokému spektru lidí, protože jednoduchý diamantový šperk lze koupit i v ČR již od 10 000 korun,“ upřesňuje P. Synek.   

V zahraničí je tradice diamantových šperků coby luxusního dárku rozšířena více - především ženy jsou obdarovány při různých významných příležitostech. Tato tradice je mezi ženami nejen velmi oblíbená, ale také rozumná a pragmatická. Diamantové šperky mají svou nezaměnitelnou estetickou a uměleckou hodnotu, jsou výrazem luxusu, ale také mají funkci dlouhodobého prostředku uchovávání majetku. „Vzhledem k tomu, že je diamant v podstatě nezničitelný, lze diamantový šperk předávat z generace na generaci jako rodinné dědictví a zabezpečení na nejhorší časy. V případě nečekané finanční krize lze šperky kdekoliv a kdykoli prodat,“ dodává Přemysl Synek. 

diamantový šperkdiamantový šperk


Co mají Češi rádi?

Kterým diamantovým šperkům, z hlediska designu, dávají Češi přednost?  Statistiky posledních let hovoří jasně – lidé dávají přednost diamantům v kombinaci s bílým zlatem. Pro dárky k významným výročím pak Češi vybírají hlavně prsteny s jedním větším kamenem. Ve světě se však, dle zkušeností Přemysla Synka, stále více prosazuje trend hodně zdobených šperků, ve kterých je zasazeno větší množství malých kamínků. Velmi módní jsou také diamantové šperky v kombinaci s jinými barevnými drahými kameny.   


Zdroj:  D.I.C., a.s.

ZUZI
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
........opravdu ...nemusim...Na ples v Opere se v zivote nedostanu a mit je doma na koukani .....nemusim
Obrázek uživatelky
profil
Jsou krásné ale taky je k životu nepotřebuji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
akorát bych se to bála v dnešní době nosit ...ještě by mi to někdo ukradl ...a navíc, k svému životu to vůbec nepotřebuji ...
Obrázek uživatelky
profil
moc ráda bych si pořídila nějaký ten šperk, ale problémem jsou peníze....přece se nezadlužím...to už je snad lepší žít bez něho...
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles