Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín

30. 09. 2016 | Televizní tipy
Monika Zoubková a Michal Kern, herci a kamarádi, vyrážejí starým karavanem na návštěvu farmářů a vyzkoušejí si i jejich práci. Jak jim to půjde, okomentuje Bolek Polívka v pořadu Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín.
 
Michal s Monikou (Monika Zoubková a Michal Kern) jsou herci a kamarádi. Žijí klasickým městským životem v Praze a jako spousta moderních lidí i oni přišli na chuť vaření z kvalitních českých potravin. Proto se jednoho dne náhodou potkávají na farmářském trhu na náplavce. Během nakupování se začnou bavit o svých plánech na dovolenou. Oba si ale potvrdí, že vlastně žádnou pořádnou dovolenou mít nemohou, protože Moniku čeká natáčení seriálu a Michala role ve filmu a divadle. Shodnou se na tom, že v těch pár volných dnech, co mají, se chtějí odreagovat a hlavně vypadnout z Prahy.

Farmářská jízda - Kozí farma PěnčínA co takhle stále populárnější agroturistika?  Za chvíli mají jasno: tenhle rok si dovolenou zařídí trochu jinak a hned další den vyrážejí starým karavanem na první farmu. Nezůstane ale jen u jedné farmy. I přes počáteční nezdary a zjištění, že to zase až taková relaxace nebude, se jim život a práce na farmě v pořadu Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín zalíbí. Hlavně čím víc farem navštíví, tím víc se jim to bude líbit, přeci jen ještě neviděli žádnou drůbež, že prý někdo chová stádo bizonů, za chvíli navíc bude vinobraní a u toho rozhodně nemohou chybět. Nakonec objedou šestnáct farem, aby zblízka poznali Čechy, české farmáře a jejich rozmanité produkty.

Monika a Michal jsou Pražáci, tak někdy mají problém rozeznat ovci od kozy, ale po návštěvě farmy Josefa Pulíčka si to už určitě plést nebudou. Zvláště po zážitku, kdy hospodáři museli pomoci s dojením, Jeden takový dojící cyklus totiž představuje podojení až čtyřiceti osmi kusů. Snad jim půjde lépe stříhání ovcí.

Pořad Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín můžete sledovat 30. 9. 2016 od 18,25 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Michaela Buchtová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín:

Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín
Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín
Farmářská jízda - Kozí farma Pěnčín
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !