Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Fit je s vámi již 30 let

2. 08. 2021 | Novinky
-Komerční sdělení-

České müsli tyčinky

slaví kulaté výročí


Být Fit znamená cítit se dobře a být ve formě. Abyste dospěli do tohoto stavu, musíte tělu dopřát to, co je pro ně důležité – dostatek aktivního pohybu, pestrou a vyváženou stravu a samozřejmě také duševní pohodu. Se správným jídelníčkem vám již od roku 1991 pomáhá značka Fit, která na český trh přináší oblíbené tyčinky. V letošním roce slaví Fit krásné kulaté výročí – 30 let na trhu! Pojďte si spolu s námi připomenout zajímavé milníky z  historie müsli tyčinky a navnadit se širokou škálou, nejen, ovocných chutí.

Značku Fit přináší na český trh akciová společnost ÚSOVSKO FOOD. Svou produkci tyčinek soustředí do moderního potravinářského provozu v obci Klopina, ve kterém výroba probíhá na plně automatizovaných linkách. Jak ale vše začalo?

tyičnka FITÚSOVSKO bylo první firmou, která v tehdejším Československu, vyrobila vůbec první müsli tyčinku. A tak vznikla pod značkou Fit tyčinka Fit müsli šťavnatá. Ta je do dnešních dnů oblíbenou stálicí v nabídkovém sortimentu - neuvěřitelných 30 let. Postupně se k ní přidávaly další a další příchutě, a to ve variantě bez polevy, s kakaovou či jogurtovou polevou. Potravinářský tým společnosti ÚSOVSKO FOOD dobře sleduje přání a potřeby zákazníků, a tak se rodina Fit postupně rozrůstala a nadále rozrůstá. Dnes v ní objevíte jemné tyčinky Fit fruit, které osloví hlavně děti, bezlepkové tyčinky z extrudovaných cereálií Fit go, nebo tyčinky Fit Bio, jež jsou výsledkem ekologického zemědělství. Nejmodernějším přírůstkem je Fit SMOOTHIE. Tyčinka s více než 80 % ovoce a zeleniny, pouze z přírodních surovin, neobsahující palmový tuk, ani přidané cukry a tuky, přirozeně bezlepková, s vysokým podílem vlákniny, vhodná pro děti, jelikož splňuje pamlskovou vyhlášku.
tyčinky FIT
Tyčinky jsou skvělou variantou zdravého mlsání, které myslí na speciální výživové potřeby, a tak některé z nich jsou bezlepkové nebo splňují standardy veganského stravování. A co mají všechny společné? Jsou vyrobeny z prvotřídních surovin přírodního původu, s důrazem na vysoký podíl vlákniny. To je totiž složka nezbytně nutná pro správné fungování organismu. Jsou plné vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky vyváženému poměru bílkovin, sacharidů a tuků jsou vynikajícím zdrojem postupně se uvolňující energie, a proto chutnají všem věkovým kategoriím. 

Základem tyčinek z Úsovska jsou česká jablka, která si společnost pěstuje ve vlastních sadech a následně šetrně zpracovává ve vlastní moderní sušárně, a to s ohledem na zachování výživové hodnoty. Ne náhodou je tyčinka Fit nazývána jako „Müsli tyčinka s největším obsahem českých jablek na světě“. Popřejme ji společně mnoho sil a úspěchů na další cestě po českém a zahraničním trhu.
tyčinka Fit

Společnost ÚSOVSKO FOOD Vám děkujeme za Vaší přízeň.Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !