Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
![]() |
|
![]() |
| cudovluc | ... | Datum vložení: 22.10.2012 12:36 hod. | |||
|
kolik stupnu ma more, to netusim. lafe jako v lete to neni, voda je studena, ale da se i plavat, kdo ma rad chladnejsi vodu | ||||
| Martina59 | Datum vložení: 22.10.2012 11:04 hod. | ||||
|
a u nás inverze![]() |
||||
| Marusja | 10 | Datum vložení: 22.10.2012 08:44 hod. | |||
|
U nás bylo také krásně,ale na vodu se tak jen dívat, ne koupat. | ||||
| man | 10 | Datum vložení: 22.10.2012 07:13 hod. | |||
|
úžasné![]() kolik°C má moře? ![]() |
||||