Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech

13. 03. 2013 | Výstavy
V termínu 21. - 24. 3. 2013 zveme všechny příznivce stylového a designového bydlení, zájemce o novinky v oblasti staveb a rekonstrukcí nebo moderního vybavení kancelářských prostor, stejně jako obdivovatele zahrad, bazénů, parků a jejích doplňků na výstaviště PVA EXPO v Letňanech. Zkušený organizační tým zde připravuje veletrhy FOR FURNITURE, FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR GREENERY a FOR OFFICE.

Tento soubor prestižních akcí, které se vzájemně vynikajícím způsobem tématicky doplňují, si získává stále nové vystavovatele i návštěvníky. Nespornou výhodou takovéhoto uspořádání a provázání veletrhů je úspora času a možnost si na jednom místě ve stejném termínu prohlédnout a navštívit nespočet expozicí, stánků a předváděcích míst. Všechny zmíněné výstavní akce také nabízejí návštěvníkům poradenská centra, vzorové prostory a v nejednom případě umožňují nákup za zvýhodněných podmínek.
Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v LetňanechJiž tradiční součástí souboru veletrhů je rozsáhlý doprovodný program, v jehož rámci budou probíhat semináře, konference, soutěže, ale i poradenství designérů či bytových architektů.

FOR FURNITURE

Historicky největší přehlídka nábytku a bytového designu je věnována především novinkám a trendům v oboru. Zaměření celé akce, propagující současný design v bydlení, rozšíří opět hala designu s názvem DESIGN SHAKER.

FOR HABITAT

Jubilejní 20. ročník tohoto populárního veletrhu zaměřeného na bydlení, stavbu a rekonstrukce bude umístěn v nové výstavní hale. Ve stejných prostorech proběhne i přidružená akce BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí nabídku renomovaných developerských a realitních společností. V jarním období, kdy se veletrh koná, jsou velmi zajímavým tématem bazény, vířivé vany i sauny.

V rámci veletrhu bude posíleno rovněž odvětví  rekonstrukcí. Kromě standardní nabídky, určené například pro renovace panelových bytů, se můžete těšit na možnosti rekonstrukce hospodářských usedlostí, roubených chalup a dalších specifických objektů. Především však tato tradiční akce nabídne širokou škálu pevných interiérových prvků, jako jsou dveře, okna, podlahy, schodiště a další.
 

Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v LetňanechFOR GARDEN a FOR GREENERY

Jediný mezinárodní odborný veletrh v Čechách se zaměřením na zahradu jako celek seznamuje návštěvníky se všemi zahradními obory, kterými jsou projekty, realizace, údržba zahrad a jejich vybavení. Přitažlivou součástí výstavních expozic budou ukázkové zahrady, praktická představení a předvedení zahradní techniky.

Oborovým rozšířením veletrhu FOR GARDEN o zeleň ve veřejném prostoru je odborný veletrh FOR GREENERY, který se věnuje problematice městské zeleně a vybavení veřejných prostranství měst a obcí.

FOR OFFICE

Prezentačně - kontraktační, odborný veletrh představí množství novinek, trendů a nejnovějších technologií ve vybavení kanceláří. Nově se na veletrhu představí i firmy nabízející moderní technologie, operační systémy, IT techniku a novinky pro efektivní fungování kanceláře. Veletrh si klade mimo jiné za cíl nabídnout odborné veřejnosti z řad firem i kvalitní doprovodný program. Půjde o přednášky na téma koučink, facility management a lidské zdroje, operační systémy, ukázky výuky cizích jazyků a další.

Zdroj, foto: ABF

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech:

Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech
Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech
Jarní soubor veletrhů pro bydlení, stavbu a zahradu na výstavišti v Letňanech
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
ráda bych viděla,ale je to daleko
Obrázek uživatelky
profil
je to daleko
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme tam vloni a bylo na co koukat.
Obrázek uživatelky
profil
bohužel je to z ruky
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles