Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Jiří Lábus v komedii MilionJiří Lábus v komedii Milion Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.11. 2025
Dnes má svátek Tibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Kluci v akci 18. 3. 2017

18. 03. 2017 | Televizní tipy
Světové lahůdky mistra kuchyně Joëla Robuchona v pořadu Kluci v akci ze dne 18. 3. 2017.

Letos v dubnu oslaví světoznámý kuchař francouzského původu Joël Robuchon dvaasedmdesát let. Jeho restaurace dohromady získaly a drží 28 michelinských hvězdiček! Prestižní ocenění "Šéfkuchař století" je jedním z mnoha, které získal. Mezi Robuchonovy oblíbené suroviny patří lanýže.

Kluci v akci 18. 3. 2017Nemůžeme tedy opomenout alespoň jeden pokrm s touto vytříbenou lahůdkou. Zde je tříchodové menu, které jsme vybrali z repertoáru této kuchařské legendy: gratinované macaroni s lanýži, celerem a fois gras, jehněčí s cuketou, lilkem a rajčatovým pyré a desert s višněmi.
 

Pořad Kluci v akci můžete sledovat 18. 3. 2017 od 18,25 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !