Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.06. 2024
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického 9.6. 2024

9. 06. 2024 | Televizní tipy
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Tentokrát se Pepa pustí do výroby dárku pro ty nejmenší. Stylové odrážedlo bude mít nafukovací kola a rám z dřevěných spárovek. Vše si pečlivě rozměří a předkreslí, obě spárovky sešroubuje k sobě a naformátuje je na potřebnou velikost a tvar. Vytvoří bočnice nosného dílu, spárovky zabrousí a svrtá i spolu s vidlicemi na osu předního kola. 

Libovky Pepy Libického – 15. dílHrany začistí úhlovou bruskou, připraví sedátko a konstrukčními vruty sestaví celou zadní část. Zadní kolo připevní pomocí vodovodní trubky a závitové tyče. 

Vyrobí nástavec na rám na točení řídítky, přední kolo připevní do vidlice stejně jako předtím zadní. Přidá vzpěry přední vidlice, sesadí oba kusy k sobě a pak už jen vybrousí sedlo a nasadí gripy na řídítka. 

Minutový manžel předvede, jak snadno přivrtat do tvrdého obkladu nebo dlažby třeba věšák na ručníky. V rámci workshopu se bude Pepa věnovat barevným kovům a ochutná řemeslo pasířské. V rubrice Tak se staví dnes ukáže Pepa moderní hausbót s unikátní lukostřeleckou lávkou.


Libovky Pepy Libického – 15. díl sledujte v neděli 

9. června 2024 ve 12.55 na Primě!!


Zdroj, foto: Prima

Shelly
Chytrá Žena


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického 9.6. 2024:

Libovky Pepy Libického 9.6. 2024
Libovky Pepy Libického 9.6. 2024
Libovky Pepy Libického 9.6. 2024
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !