Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.06. 2024
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického 9.6. 2024

9. 06. 2024 | Televizní tipy
Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Tentokrát se Pepa pustí do výroby dárku pro ty nejmenší. Stylové odrážedlo bude mít nafukovací kola a rám z dřevěných spárovek. Vše si pečlivě rozměří a předkreslí, obě spárovky sešroubuje k sobě a naformátuje je na potřebnou velikost a tvar. Vytvoří bočnice nosného dílu, spárovky zabrousí a svrtá i spolu s vidlicemi na osu předního kola. 

Libovky Pepy Libického – 15. dílHrany začistí úhlovou bruskou, připraví sedátko a konstrukčními vruty sestaví celou zadní část. Zadní kolo připevní pomocí vodovodní trubky a závitové tyče. 

Vyrobí nástavec na rám na točení řídítky, přední kolo připevní do vidlice stejně jako předtím zadní. Přidá vzpěry přední vidlice, sesadí oba kusy k sobě a pak už jen vybrousí sedlo a nasadí gripy na řídítka. 

Minutový manžel předvede, jak snadno přivrtat do tvrdého obkladu nebo dlažby třeba věšák na ručníky. V rámci workshopu se bude Pepa věnovat barevným kovům a ochutná řemeslo pasířské. V rubrice Tak se staví dnes ukáže Pepa moderní hausbót s unikátní lukostřeleckou lávkou.


Libovky Pepy Libického – 15. díl sledujte v neděli 

9. června 2024 ve 12.55 na Primě!!


Zdroj, foto: Prima

Shelly
Chytrá Žena


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického – 15. díl:

Libovky Pepy Libického – 15. díl
Libovky Pepy Libického – 15. díl
Libovky Pepy Libického – 15. díl
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !