Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort

31. 07. 2020 | Moderní bydlení
-Komerční sdělení-

Chaty a chlupy jsou v České republice velmi populární, Češi jsou dokonce podle statistik 2. největší chalupáři a chataři na světě. Vlastníme totiž nejvíce chat a chalup na hlavu a porážejí nás už jenom Švédové, kteří jediní jich mají ještě víc. V roce 2015 bylo v ČR 287 000 chat a chalup a podle odborníků každý pátý český dům je určen k rekreaci. Skoro 40 % obyvatel České republiky tráví nejraději dovolenou na chalupě a nemá potřebu vyrážet někam do zahraničí, což letos bude platit více než kdy dříve.

Pokud ale máte dům určený k rekreování a není stále obydlen, je potřeba zajistit jeho bezpečnost. Stále více z nás také sahá po možnostech, jak svojí nemovitost ovládat na dálku, ať už jde o vytápění před příjezdem v zimních měsících, rozsvěcení světel v zahradě, simulace vaší přítomnosti anebo vyhřívání bazénu či zalévání zahrady.

systém Eaton xComfort
S pomocí systému Eaton xComfort získáte plný přístup k bezdrátovému ovládání svého domu, ať už jste kdekoliv. Pokud jste doma, ovládáte vše přes místní síť prostřednictvím telefonu, tabletu nebo PC. Pokud jste pryč, s vaším smartphonem máte vždy plnou kontrolu nad domem. Srdcem chytré elektroinstalace je chytrá jednotka Smart Manager, připojená přes wifi router (modem) do domácí místní sítě a tím i do internetu. Ve Smart Manageru jsou uloženy veškeré informace pro ovládání a řízení vašeho domu.

Bezdrátový systém xComfort zajistí pro váš dům dokonalé řízení, optimální hospodaření s energií, větší bezpečnost a zvýšený komfort ovládání. V domě, anebo také vzdáleně mimo dům, můžete ovládat osvětlení a spotřebiče, kontrolovat jejich stav, otevřít garážová vrata nebo příjezdovou bránu a centrálně vytáhnout rolety či žaluzie v celé domě. Pro jednotlivé místnosti můžete individuálně nastavit požadované teploty a časy vytápění / chlazení, IP kamerou sledovat dění v domě, monitorovat spotřebu energií a využít řadu dalších bezpečnostních a komfortních funkcí.

Hlavní výhody instalace xComfort


    • bezdrátové ovládání osvětlení a spotřebičů
    • zónové řízení vytápění a chlazení s možností ovládání přes internet
    • automatické zastiňování dle venkovních parametrů
    • nižší spotřeba energií díky monitorování a optimalizaci spotřeby
    • propojení všech technologií – vytápění, chlazení, rekuperace, zastínění, závlaha, zabezpečení apod.
    • bezpečnostní funkce snížení rizika požáru
    • možnost libovolného umístění a změny  bezdrátových vypínačů a termostatů
    • jednoduchá instalace s vysokou variabilitou do budoucna
    • dálkové ovládání pomocí smartphonu, tabletu, nebo počítače

Díky propojení dvou společností, EATON a AMAZON lze chytrý dům EATON xComfort hlasově ovládat přes ALEXU.
xComfort

Zajištění větší bezpečnosti pro vaší chatu nebo chalupu


    • Kontrola stavu tepelných spotřebičů sníží požární riziko. Při odchodu se automaticky vypne zásuvka pro žehličku a v kuchyni zásuvka pro rychlovarnou konvici. Vzdálený dohled máte vždy ze smartphonu.xComfort
    • Detektory kouře při požáru spustí akustický alarm a rozsvítí světla v domě. Vytáhnou se rolety a pokud jste doma, odjistí se elektrický zámek dveří. Automaticky se uzavřou a vypnou hlavní přívody energií a současně obdržíte na smartphone či do emailu notifikaci a hrozícím nebezpečí a máte možnost reagovat okamžitě na vzniklou situaci.
    • Stejně tak detektory pohybu rozsvěcují světla nebo spouští hudbu když jste doma. Pokud jste mimo dům, je aktivní režim zabezpečení a senzor spustí alarm včetně notifikace na smartphone,
    • Simulace přítomnosti zastraší narušitele, když nejste doma. Žaluzie a některá světla vybavená úspornými zdroji se spínají tak, jako když jste doma.
    • Výstražné funkce systému Vás předem upozorní, pokud dochází baterie v některém bateriově napájeném senzoru. Osvětlení může probliknout nebo může být odeslán e-mail.
    • Alarmovým tlačítkem na nočním stolku rozsvítíte všechna světla v domě nebo zatáhnete rolety, pokud uslyšíte neznámé zvuky.
    • Senzor zaplavení monitoruje výskyt vody na podlaze. Uzavře hlavní přívod vody a odešle se SMS nebo e-mail o vzniklé situaci. Ve sklepě se vypne přívod elektřiny.
    • Z aplikace SmartHome xComfort se IP kamerami snadno přesvědčíte, co se doma děje.
    • Nadřazené bezpečnostní systémy se s xComfortem propojí přes binární vstupy a bezpotenciálové aktory.

Systém xComfort je možné použít pro úpravu stávajících rozvodů nebo jejich rozšíření při rekonstrukci elektroinstalace anebo modernizaci Vašeho bydlení, případně pro vytvoření zcela nových rozvodů v novostavbách. Můžete začít v malém s jednoduchými a praktickými funkcemi a později instalaci dle potřeby nebo přání rozšířit. Postupně si takto vytvoříte svůj „Chytrý dům“. Jako vstupní bod vám mohou posloužit zkompletované sady Eaton GoWireless. Vybírat můžete z různých sad a ovládat tak vytápění, rolety, osvětlení, ventilační jednotky
xComfort

Návrh a realizaci chytré elektroinstalace svěřte odborníkovi


Neváhejte se obrátit na certifikovaného partnera společnosti EATON v oboru chytrých elektroinstalací xComfort, který vám vysvětlí, jaké výhody systém nabízí, připraví návrh řešení, vše namontuje a nakonfiguruje systém tak, aby nejlépe vyhovoval potřebám vašeho domova. Vyhledejte odborníka ve vašem okolí a zjistěte, jak si zpříjemnit život s instalací xComfort.

Vyhledat vhodného odborníka můžete zde.   

Více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort:

Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
Mějte svojí chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
..Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles