Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výživa

Kojenecký a batolecí věk rozhoduje o stravování po zbytek života

Kojenecký a batolecí věk rozhoduje o stravování po zbytek života
29. 04. 2012 Výživa
Průzkum zaměřený na konzumaci zeleniny mezi českými kojenci a batolaty ve věku 7 – 24 měsíců, který realizovalo Poradenské centrum Výživa dětí, ukázal, že téměř 80% dětí má v jídelníčku zeleniny málo.  …více»

Zelenina v dětské výživě

Zelenina v dětské výživě
23. 04. 2012 Výživa
Česká republika patří bohužel již dlouhodobě k evropským zemím s nejnižším příjmem ovoce a zeleniny. Hrozí, že se tento stav ani v nejbližších letech nezlepší. Dokládají to čerstvé výsledky průzkumu.  …více»

Jídelníček pro děti a biopotraviny

Jídelníček pro děti a biopotraviny
23. 04. 2012 Výživa
Jídelníček pro děti - O biopotravinách se často mluví i píše, ale asi ne každý spotřebitel přesně ví, co označení BIO vlastně znamená. BIO potraviny jsou vyrobené ze surovin pocházejících  …více»

Bylinky a čaje z bylinek pro miminka

Bylinky a čaje z bylinek pro miminka
21. 04. 2012 Výživa
Čaj z bylinek - Vzpomínáte si? Když jste jako malá dostala chřipku nebo bolení bříška, neběžela maminka hned do lékárny pro sirup nebo pilulku. Místo toho vyndala ze své kouzelně vonící skříňky  …více»

Alergie u dětí - Jak předcházet dětským alergiím

Alergie u dětí - Jak předcházet dětským alergiím
21. 04. 2012 Kojení
Víte o tom, že alergie u dětí se začínají vyvíjet už v období kojení Vašeho dítěte? Alergie se stávají součástí života pro stále více lidí, zvláště díky dnešní uspěchané době, kdy na nás působí  …více»
 

Mateřské mléko a jeho složení

Mateřské mléko a jeho složení
18. 04. 2012 Kojení
Mateřské mléko představuje přirozený zdroj živin a vody pro mláďata všech druhů savců, tedy i člověka. Průzkumy prokázaly, že kojené děti jsou méně často obézní, lépe prospívají a netrpí nádorovými onemocněními.  …více»

Nemléčné příkrmy

Nemléčné příkrmy
21. 03. 2012 Výživa
Mateřské mléko pokrývá všechny nároky na výživu a energetickou potřebu rostoucího organismu dítěte přibližně do 6. měsíce věku. Doba, kdy se zavádějí první nemléčné příkrmy, se liší podle toho,  …více»

Pro děti není svačina jako svačina

Pro děti není svačina jako svačina
10. 03. 2012 Výživa
Už v raném věku se tvoří stravovací návyky na celý život. A samozřejmě i tady platí, že prvním a největším příkladem jsou rodiče a způsob stravování doma. Strava a stravování spolu úzce souvisejí.  …více»

Čaje vhodné pro děti

Čaje vhodné pro děti
11. 10. 2011 Výživa
Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, proto by měl dbát i na kvalitu čaje, který dětem podává. Na trhu existuje celá řada čajů vhodných pro děti. Ideální jsou například různé druhy ovocných čajů.  …více»

Naučte dítě zásadám zdravého stravování

Naučte dítě zásadám zdravého stravování
11. 09. 2011 Výživa
V posledních letech v naší společnosti přibývá obézní mládeže, což je způsobeno jak nedostatkem pohybu, tak celodenním pojídáním sladkostí, pitím sladkých nápojů a nesprávným složením dětské stravy.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !