Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výživa

Kojenecké ublinkávání aneb co s refluxem

Kojenecké ublinkávání aneb co s refluxem
15. 12. 2015 Výživa
Příchod miminka na svět je velká a radostná událost. Rodiče si po devět měsíců představují, jak budou pečovat o klidné, po většinu dne spící a v době bdění usmívající se miminko. Tuto idylku může  …více»

Jaké kojenecké mléko vybrat?

Jaké kojenecké mléko vybrat?
15. 11. 2015 Výživa
Jak miminko roste, mění se i jeho nároky na výživu. Mateřské mléko se nárokům dítěte přizpůsobuje svým proměnlivým složením. Umělá výživa – kojenecká mléka – se proto podle vzoru mateřského mléka  …více»

Čtyři látky, které miminko (ne)potřebuje

Čtyři látky, které miminko (ne)potřebuje
8. 11. 2015 Výživa
Výživa v době těhotenství na sebe klade velké nároky. Měla by být pestrá nejen pro maminku, ale také pro miminko. Nadšení z čekání na nového člena rodiny může brzy vystřídat zmatek. Co miminko  …více»

Mléko v jídelníčku batolat? Těm českým chybí

Mléko v jídelníčku batolat? Těm českým chybí
15. 08. 2015 Výživa
Jak pozitivně nastartovat zdravý vývoj dětí? Naučte je dobrým stravovacím návykům. Ty se začínají formovat už v batolecím věku, a k tomu neodmyslitelně patří dostatečná konzumace mléka. Z nedávné  …více»

Odhalte nejčastější dětskou potravinovou alergii včas

Odhalte nejčastější dětskou potravinovou alergii včas
20. 02. 2015 Výživa
Ani lepek, ani ořechy. Nejčastější potravinovou alergií nejmenších dětí je alergie na bílkovinu kravského mléka. Postihne až 3 % kojenců. Neléčená alergie může vážně poškodit trávicí ústrojí dítěte  …více»
 

Zdravou energii batoleti dodá cereální snídaně

 Zdravou energii batoleti dodá cereální snídaně
29. 01. 2015 Výživa
Výživa dítěte v prvních 1000 dnech má zásadní vliv na celý jeho život, proto by mělo přijímat energii ze zdravých zdrojů, které mu dodají potřebné látky pro tělesný i psychomotorický rozvoj. Jako  …více»

Jídelníček nejmenších dětí je jednotvárný. Dbejte na pestrost

Jídelníček nejmenších dětí je jednotvárný. Dbejte na pestrost
25. 01. 2015 Výživa
Hlavním předpokladem pro zdraví dítěte je pestrá a nutričně vyvážená strava. Zkušenosti odborníků a provedené studie však ukazují, že výživa našich dětí je monotónní. To může mít za následek slabou  …více»

Změnit zdraví budoucích generací?

Změnit zdraví budoucích generací?
16. 12. 2014 Výživa
Výživa dítěte v prvních 1 000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti. Právě v období raného dětství mohou rodiče ovlivnit, do jaké míry bude dítě odolné vůči vnějším vlivům,  …více»

Stravování našich nejmenších

Stravování našich nejmenších
21. 08. 2014 Výživa
Řešíte doma neustálý problém s přípravou snídaní a svačin pro vaše dítě? Jedna mu nechutná, v další je zelenina, kterou nemá rádo a pořád dokola ten stejný problém. Každá maminka si láme hlavu s tím,  …více»

Příkrmy

Příkrmy
10. 04. 2014 Výživa
Já se vždy učila, že plně kojené dítě začíná s příkrmem zhruba v půlroce a nekojená dítka okolo 4. měsíce věku. Ovšem ze školy už nějaký ten pátek jsem, dle nových zjištění se razí začínat s příkrmy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !