Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Mistrovství České republiky v sudoku 2012

23. 08. 2012 | Sudoku
Zveme vás na Mistrovství České republiky v sudoku 2012 spolupořádané občanským sdružením Hráčská asociace logických her a sudoku. Šampionát se bude konat o víkendu ve dnech 1. a 2. 9. 2012 v kulturním domě Rubín v Brně-Žabovřeskách. Jedná se o dvoudenní turnaj, který bude začínat v dopoledních hodinách od 10:00 a končit bude ve večerních hodinách kolem 16:30.

Turnaj - Mistrovství České republiky v sudoku 2012 se bude sestávat z několika dílčích soutěžních bloků a zakončený bude velkým finále. Luštit se budou kromě klasických 9x9 sudoku také nejrůznější alternativy. Například diagonální, nepravidelná, součtová, lichá a sudá sudoku.

Mistrovství České republiky v sudoku 2012Kromě soutěže jednotlivců je tentokrát zařazena i soutěž čtyřčlenných družstev (složení dle vlastního výběru) a s tím spojené zajímavé týmové bloky. Abyste se mohla mistrovského Mistrovství České republiky v sudoku 2012 zúčastnit, je potřeba nejpozději do 26. 8. 2012 do 23:59 hod. (pozdější potvrzení nemusí být akceptováno z důvodu kapacity sálu!) závazně potvrdit Váš zájem o účast na národním šampionátu přihlášením na této stránce.

Čím dřív potvrdíte svoji účast, tím spíš se můžete do Brna těšit. Abyste se mohla přihlásit v přihlašovacím formuláři, je nutné si zřídit účet na těchto stránkách. Nemusíte se bát, vytvoření účtu je velice jednoduché a snadné a slouží zejména pro usnadnění komunikace s Vámi. Pokud jste se ještě neúčastnila žádného reálného turnaje pořádaného sdružením HALAS, máte účast zdarma.


Protože víme, že je důležité mít stále bystrou mysl a bez dobrého stravování to není možné, zajistili jsme pro Vás stravování ve dvou restauračních zařízeních - více informací zde. I v tomto případě Vás žádám o rezervaci vybraného jídla do 28.8.2012, abychom mohli Vámi zvolené jídlo objednat.

Mistrovství České republiky v sudoku 2012 proběhne ve dnech 1. a 2.9. 2012 v kulturním domě Rubín
v Brně-Žabovřeskách


Zdroj: mcrsudoku.sudokualogika.cz

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tam to musí sústredením len kypieť
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles