Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mistrovství České republiky v sudoku 2012

23. 08. 2012 | Sudoku
Zveme vás na Mistrovství České republiky v sudoku 2012 spolupořádané občanským sdružením Hráčská asociace logických her a sudoku. Šampionát se bude konat o víkendu ve dnech 1. a 2. 9. 2012 v kulturním domě Rubín v Brně-Žabovřeskách. Jedná se o dvoudenní turnaj, který bude začínat v dopoledních hodinách od 10:00 a končit bude ve večerních hodinách kolem 16:30.

Turnaj - Mistrovství České republiky v sudoku 2012 se bude sestávat z několika dílčích soutěžních bloků a zakončený bude velkým finále. Luštit se budou kromě klasických 9x9 sudoku také nejrůznější alternativy. Například diagonální, nepravidelná, součtová, lichá a sudá sudoku.

Mistrovství České republiky v sudoku 2012Kromě soutěže jednotlivců je tentokrát zařazena i soutěž čtyřčlenných družstev (složení dle vlastního výběru) a s tím spojené zajímavé týmové bloky. Abyste se mohla mistrovského Mistrovství České republiky v sudoku 2012 zúčastnit, je potřeba nejpozději do 26. 8. 2012 do 23:59 hod. (pozdější potvrzení nemusí být akceptováno z důvodu kapacity sálu!) závazně potvrdit Váš zájem o účast na národním šampionátu přihlášením na této stránce.

Čím dřív potvrdíte svoji účast, tím spíš se můžete do Brna těšit. Abyste se mohla přihlásit v přihlašovacím formuláři, je nutné si zřídit účet na těchto stránkách. Nemusíte se bát, vytvoření účtu je velice jednoduché a snadné a slouží zejména pro usnadnění komunikace s Vámi. Pokud jste se ještě neúčastnila žádného reálného turnaje pořádaného sdružením HALAS, máte účast zdarma.


Protože víme, že je důležité mít stále bystrou mysl a bez dobrého stravování to není možné, zajistili jsme pro Vás stravování ve dvou restauračních zařízeních - více informací zde. I v tomto případě Vás žádám o rezervaci vybraného jídla do 28.8.2012, abychom mohli Vámi zvolené jídlo objednat.

Mistrovství České republiky v sudoku 2012 proběhne ve dnech 1. a 2.9. 2012 v kulturním domě Rubín
v Brně-Žabovřeskách


Zdroj: mcrsudoku.sudokualogika.cz

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tam to musí sústredením len kypieť
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles